Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Football Manager 2010 EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Football Manager 2010 EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Football Manager 2010 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Football Manager 2010 EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Football Manager 2010 EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Football Manager 2010 EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Football Manager 2010 EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Football Manager 2010 EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Football Manager 2010 EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Football Manager 2010

2 posters

Football Manager 2010 Empty Football Manager 2010

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 3:14 pm

Türkçe dil desteğiyle Türk oyuncuların gönlünü çelen Championship Manager 2010, an itibariyle piyasadaki en güncel menajerlik oyunu olmasının da verdiği avantajla hakimiyet ele almış durumda. Ne var ki serinin önceki oyunlarına göre katbekat geliştirilen oyun, yine de Football Manager 2010’u bekleyen oyuncuları pek tavlayamamış gibi görünüyor. Biz de bu sırada FM 2010’un preview versiyonunu ele geçirdik ve serinin yeni oyununda bizleri bekleyen yenilikleri teker teker teste tabi tuttuk.
Bu yıl FM serisindeki en büyük değişim, ara yüzün tamamen elden geçirilmesi olmuş. FM 2010’da, yıllardır alışık olduğumuz soldaki menü ortadan kaldırılmış ve tümü yukarıya taşınmış. Bu sayede aşağıda çok daha geniş bir alan sağlanmış ki bu da hem tek bir ekranda daha fazla bilginin görüntülenmesini, hem de maçların daha geniş açılarla ekrana yansıtılmasını sağlamış. Ekranın en tepesine ise takvimin birkaç günlük kısmı eklenmiş. Böylece önümüzdeki birkaç gün içinde neler olacağını kısa yoldan öğrenebiliyoruz.
Football Manager 2010

Oyunun maç motoru, her yıl olduğu gibi bu yılda elden geçirilmiş ve geliştirilmiş. Futbolcular ve takımınız; oyunu kurma, açma, gole gitme ve savunma yapma konusunda tamamen gerçekçi kararlar veriyor ve maçı izlerken seyir zevki sağlıyorlar. Ancak FM serisinin maç motorunun bir dezavantajı da CM 2010 ile ortaya çıktı. CM 2010’un maç motoru, temeli açısında mükemmel olmasa da görsel açıdan çok iyi görünüyor. Özellikle de “motion capture” teknolojisinin kullanımı, oyuncuların hareketlerini bir hayli estetik ve gerçekçi kılıyor. FM 2010’da ise maç motorunun mantığı kusursuza yakın işlerken, görsel açıdan CM 2010’un yanında biraz zayıf kalıyor. Yine de görselliği gerçekçiliğe tercih edecek değiliz.

FM 2010’un taktik açıdan oyuna getirdiği bir yenilikse Tactics Creator, yani taktik editörü. Artık tamamen kendi tercihlerimiz doğrultusunda bir taktik yaratabiliyoruz. Çeşitli aşamalardan oluşan taktik editörü ile oyuncuların diziliminden, takımın felsefesine kadar birçok kararı kendimiz vererek mükemmel taktiğe ulaşabiliriz. Bu konuda kontrolü tamamen oyuncuya bırakan yapımcılar, kolaylıkla taktik oluşturabilmemiz için Tactics Creator’ı oyuna eklemiş. Ayrıca futbolculara özel birçok taktik verilebilmesi de çeşitliliği arttırıyor. Son olaraksa oyunun yeni maç analiz sisteminden bahsetmek isterim. Artık biten maçlar hakkındaki tüm detayları Match Analysis aracıyla öğrenebiliyoruz. Her bir futbolcunun verdiği tüm pasları ve attığı tüm şutları hem taktik ekranında, hem de üç boyutlu olarak maç motorunda görmek mümkün. Bu da takım üzerindeki hakimiyetimizi ve kontrolünüzü maksimuma çıkarıyor.
Anarchy
Anarchy

Football Manager 2010 Empty Geri: Football Manager 2010

Mesaj tarafından umut Salı Kas. 17, 2009 7:05 pm

harıka bır oyun yaa
umut
umut
Admin

https://ulviyefenmenilkokulu.yetkin-forum.com

- Similar topics