Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Aral’dan PES 2010 Turnuvası EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Aral’dan PES 2010 Turnuvası EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Aral’dan PES 2010 Turnuvası EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Aral’dan PES 2010 Turnuvası EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Aral’dan PES 2010 Turnuvası EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Aral’dan PES 2010 Turnuvası EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Aral’dan PES 2010 Turnuvası EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Aral’dan PES 2010 Turnuvası EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Aral’dan PES 2010 Turnuvası EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Aral’dan PES 2010 Turnuvası

Aral’dan PES 2010 Turnuvası Empty Aral’dan PES 2010 Turnuvası

Mesaj tarafından Anarchy Çarş. Kas. 18, 2009 2:30 pm

Geçtiğimiz hafta tanıtılan ve satışa çıkan PES 2010, en iyi oyuncusunu arayışa çıktı. Ödüllü turnuvaya katılmak için 1 Kasım’a kadar süreniz var, peki kimler katılabilir bu turnuvaya?

İşte turnuvanın kuralları;

* Elektro World ve Teknosa satış noktalarından 22 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında PES 2010 PC veya PS3 oyunu alan müşterilerimiz bu turnuvaya katılmaya hak kazanacaklardır.
* 12 Ekim-22 Ekim tarihleri arasında Elektro World ve Teknosa mağazalarından ön-sipariş ile oyunu alan müşterilerimiz de bu turnuvaya katılabilirler
* Oyunu satın alan müşteriler pes2010@aral.com.tr adresine ürünü aldıkları mağaza,fiş numarası,katılmak istedikleri yarışma noktası ve kişisel bilgilerini içeren bir e-mail atmaları gerekmektedir.
* Başvuru e-maili göndermek için son tarih 1 Kasım saat 24:00’dür
* Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçerli sayılmayacaktır.
* Her katılımcı aldıkları oyun sayısı kadar katılım e-maili gönderme hakkına sahiptir.
* Katılım e-maili gönderen tüm katılımcılara maç saatleri ve yerlerini içeren bilgi e-maili gönderilecektir. Başvuru konusunda sorun yaşarsanız 02126592673 telefonundan Aral İthalata başvurunuz
* Katılımcılar yolladıkları e-mail sıralamasına göre turnuva ağacında yerlerini alacaktır.İlk başvuran ev sahibi,bir sonraki kullanıcı ziyaretçi takım pozisyonunda olacaktır.
* Katılımcıların maç öncesi ve turnuvayı kazanmaları halinde oyunu aldıklarını gösteren fişi ibraz etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde turnuvaya katılamaz ve ödüllerini alamazlar
* Turnuvaya katılmış olan tüm oyuncular turnuva kurallarını kabul etmiş sayılır.

mail

Peki bu şartları yerine getirirsek ve turnuvayı kazanırsak, hangi ödüller bizi bekliyor?

* Birincilik Ödülü: PS3 KONSOL
* İkincilik Ödülü: Speedlink marka Kontrolör+ 3 PS3 Oyunu içeren oyun paketi
* Üçüncülük Ödülü: PES HEDİYE PAKETİ

Turnuva Tarihi: 7-8 KASIM 2009

Turnuva Noktaları:

ELEKTRO WORLD CAPACITY İSTANBUL

ELEKTRO WORLD GORDION ANKARA

TEKNOSA CEVAHİR ŞİŞLİ İSTANBUL
Anarchy
Anarchy

- Similar topics