Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Kameralı casus saat! EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Kameralı casus saat! EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Kameralı casus saat! EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Kameralı casus saat! EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Kameralı casus saat! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Kameralı casus saat! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Kameralı casus saat! EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Kameralı casus saat! EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Kameralı casus saat! EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Kameralı casus saat!

Kameralı casus saat! Empty Kameralı casus saat!

Mesaj tarafından Anarchy Çarş. Kas. 18, 2009 6:37 pm

Casus kameralı kol saati.

Bir kol saati görünümünde ama bir casus kamera ve kendinden önceki casus saatlerden çok farklı!

iPod'un kamerası oldukça kullanışlı ama bir o kadar da görünür. Aynı şey cep telefonu kameraları ve dolma gibi kalın olan casus kalem kameralar için de geçerli. Ancak casus filmlerini aratmayacak kameralar da mevcut. İşte bu yeni kol saati şeklindeki kamera, eski James Bond filmlerini akla getiriyor.
Daha önce de benzer ürünler denenmişti ama düşük işçilik kalitesi ya da kötü tasarım yüzünden oldukça çirkindiler. Çirkinlikleriyle dikkat çeken bu ürünler, haliyle gizli kamera olmaktan çıkıyordu. Ancak bu yeni kol saati gerçekten de sıradan bir kol saatine benziyor. Küçük, hafif ve lens de 2 sayısının içine gizlenmiş durumda! Yakından bakıldığında bile dikkati pek çekmiyor. Daha doğrusu bakanın bundan şüphelenmiş olması gerekiyor.
1.3 megapiksel kamerası 352 x 288 AVI video çekiyor ve 2GB flash belleğe sahip. Bu bellekle 12 saatlik video çekebiliyor ve şarjı da 12 saatlik çekime yetecek kadar dayanıyor. USB veya adaptör ile şarj edilen bu saat yurt dışında 150 dolar civarına satılıyor. Hafiyecilik oynamak isteyenler ya da bu tür ilginç cihazları muhabbet konusu olarak görenler için ilgi çekici bir ürün, ama bütün teknolojiler gibi kötü amaçlarla da kullanılabilir.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics