Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda

Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda Empty Prince Of Persia - The Forgetten Sands Yolda

Mesaj tarafından Anarchy Çarş. Ara. 16, 2009 4:46 pm

Ubisoft'un 2008 yılında piyasaya sürdüğü cartoon tarzı grafikleriyle dikkatleri üzerine çeken Prince of Persia, fanları tarafından beklenen ilgiyi göremedi ve Ubisoft'un açıklamasının da doğruladığı habere göre; en çok sevilen önceki serinin devamı niteliğinde yeni bir seri yapılacak.Fanların yüzünü güldüren bu haber aynı zamanda üzüntü de getirebilir çünkü oyunun PC platformuna çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.12 Aralık 2009 tarihinde yapılacak olan resmi açıklamayla eski Prince'in geri döneceği platformlar açıklanacak.

Yeni efsanenin Prince of Persia the Sands of Time filmiyle yakın tarihlerde raflardaki yerini alması bekleniyor.2010 mayısı Prince of Persia severler için unutulmaz anlar yaşatacak.Efsane geri dönüyor...
Anarchy
Anarchy

- Similar topics