Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi

Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi Empty Ölenlerin sayısı 46’ya yükseldi

Mesaj tarafından 06caner40 Salı Kas. 24, 2009 6:46 pm

Filipinler’de silahlı kişilerin kaçırdığı siyasetçi ve gazetecilerden 11’inin daha cesedinin bulunduğu, ölenlerin sayısının 46’ya yükseldiği bildirildi.
Polis yetkilisi Josefino Cataluna, ülkenin güneyinde Ampatuan kasabasında bir tepenin eteğinde bulunan toplu mezardan 11 kişinin cesedinin çıkarıldığını söyledi.
Cataluna, güneş batmadan ortaya çıkarılan toplu mezardan çıkarılanlarla birlikte öldürülenlerin sayısının 46’ya yükseldiğini ifade etti.
Cataluna, bugün erken saatlerde aynı yerde bir toplu mezarda 11 kişinin daha cesedinin bulunduğunu açıklamıştı.
Filipinler’in güneyindeki, kabileler arası şiddetin de hakim olduğu bölgede dün yaklaşık 100 silahlı saldırgan, yaklaşık 40 kişinin bulunduğu bir seçim konvoyuna saldırmıştı.
Filipinler’de Bluan kasabası belediye başkan yardımcısı İsmail Mangudadatu’nun seçim konvoyundakiler, silahlı kişilerce rehin alınarak dağlık bir bölgeye götürülmüştü.
Devlet Başkanı Gloria Macapagal Arroyo, Maguindanao, Sultan Kudarat vilayetleri ile Cotabati kentinde olağanüstü hal ilan etmişti. Olağanüstü hal uygulamasının asker ile polise şiddeti önleme ve düzeni sağlama olanağı sağlayacağı bildirilmişti.
06caner40
06caner40

- Similar topics