Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Ersan'ın 20 sayısı yetmedi! EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Ersan'ın 20 sayısı yetmedi! EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Ersan'ın 20 sayısı yetmedi! EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Ersan'ın 20 sayısı yetmedi! EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Ersan'ın 20 sayısı yetmedi! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Ersan'ın 20 sayısı yetmedi! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Ersan'ın 20 sayısı yetmedi! EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Ersan'ın 20 sayısı yetmedi! EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Ersan'ın 20 sayısı yetmedi! EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Ersan'ın 20 sayısı yetmedi!

Ersan'ın 20 sayısı yetmedi! Empty Ersan'ın 20 sayısı yetmedi!

Mesaj tarafından 06caner40 Salı Kas. 24, 2009 3:36 pm

Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) heyecanı 4 karşılaşmayla devam etti. İlyasova'lı Bucks, Duncan ve Matt Bonner'ın sırtladığı San Antonio'yu durduramadı.

ERSAN'IN 20 SAYISINA RAĞMEN MILWAUKEE'NİN KAYBETTİĞİ MAÇIN ÖZET GÖRÜNTÜLERİ! (VİDEO)

Sezonun sürpriz takımlarından Milwaukee Bucks'un 3 maçlık galibiyet serisi sona erdi. Milli basketbolcumuz Ersan İlyasova'nın formasını giydiği Bucks, deplasmanda San Antonio Spurs'e 112-98 mağlup oldu.

AT&T Center'da oynanan maça ilk 5'te başlayan ve 32:39 dakika sahada kalan Ersan, rakip potaya gönderdiği 20 sayı ile takımının en skorer oyuncusu olurken, 4 ribaund ve 4 de top çalmayla mücadele etti. Ancak milli basketbolcumuzun bu performansı galibiyet için yeterli olmadı.

Bucks'ta Hakim Warrick, 15 sayının yanı sıra 4 ribaund ve 2 asistle oynadı. Brandon Jennings ise 12 sayı, 7 asist, 4 ribaundluk performans sergiledi.

Ev sahibi San Antonio Spurs'ın yıldızı Tim Duncan; 24 sayı, 12 ribaund, 2 asistle sahanın en skorer ismi oldu. Matt Bonner 23 sayı, 6 ribaund, 2 asistle galibiyette önemli rol oynarken, Tony Parker ise 6 sayı, 6 asist, 4 ribaundda kaldı.

NBA'de gecenin bir diğer maçı ise Memphis Grizzlies ile Sacramento Kings arasında oynandı. NBA'de forma giyen ilk İsrailli oyuncu Omri Casspi ile ilk İranlı oyuncu Hamed Haddadi'nin maç öncesinde selamlaşıp dostluk mesajı verdiği maçı Memphis Grizzlies 116-105 kazandı.

Rudy Gay'in 24, OJ Mayo'nun da 20 sayıyla oynadığı maçta Memphis, bu sezonki beşinci galibiyetini aldı. Bu sonuçla üst üste dördüncü mağlubiyetini alan Sacramento'da ise çaylak Tyreke Evans 28 sayı üretti. Kings'te ayrıca İspanyol oyun kurucu Sergio Rodriguez 16 sayı-7 asistle mücadele etti.

Batı Konferansı takımlarından Portland Trail Blazers ise Chicago Bulls'u 122-98 mağlup etti. Portland'da 24 sayı-12 ribaundla oynayan Greg Oden kariyer rekorunu egale ederken, LaMarcus Aldridge 24 sayı-13 ribaundla mücadele etti. Portland maç boyunca ribaundlarda rakibine 47'ye 27'lik bir üstünlük sağlarken Chicago'da Luol Deng 25 sayıyla maçın en skorer ismi oldu.
06caner40
06caner40

- Similar topics