Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin? EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin? EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin? EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin? EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin? EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin? EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin? EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin? EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin? EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin?

Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin? Empty Cumhurbaşkanlığı büyük ödülü hangi yönetmenin?

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 3:50 pm

Sinemada yönetmen Nuri Bilge Ceylan, geleneksel sanatlarda Uğur Derman, kültür ve sanat kurumu dalında ise Sakıp Sabancı Müzesi ödüle layık görüldü. Ödül töreni, ileri bir tarihte Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirilecek.

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri'nin bu yılki sahipleri belli oldu. Geleneksel Sanatlar'da Uğur Derman, sinemada Nuri Bilge Ceylan, Kültür ve Sanat Kurumu olarak da Sakıp Sabancı Müzesi bu ödüle layık görüldü. Sakıp Sabancı Müzesi Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, ödül haberi üzerine yaptığı açıklamada, "Müzemize verilen ödül bize sonsuz bir onur verirken, konuyla ilgili açıklamanın Cumhuriyet Bayramı'nda yapılmış olması, yaşadığımız gururu daha da artırmıştır." dedi. Her yıl, kültür ve sanatın farklı dallarında verilen ödül geçtiğimiz yıl Yaşar Kemal, Alaattin Yavaşça ve Turgut Cansever'e verilmişti. Ödüllerin dağıtımında öneride bulunan değerlendirme kurulu bu yıl Doğan Hızlan, İskender Pala, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Emin Kuz, Cumhurbaşkanlığı Dışişleri Başdanışmanı Hüseyin Diriöz, Cumhurbaşkanlığı Basın Başdanışmanı Ahmet Sever ve Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Zeynep Damla Gürel'den oluşuyor. Ödül töreni, daha sonra duyurulacak bir tarihte Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirilecek.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics