Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Gaziantepspor'da büyük şok EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Gaziantepspor'da büyük şok EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Gaziantepspor'da büyük şok EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Gaziantepspor'da büyük şok EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Gaziantepspor'da büyük şok EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Gaziantepspor'da büyük şok EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Gaziantepspor'da büyük şok EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Gaziantepspor'da büyük şok EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Gaziantepspor'da büyük şok EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Gaziantepspor'da büyük şok

Gaziantepspor'da büyük şok Empty Gaziantepspor'da büyük şok

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 10:01 pm

Ziraat Türkiye Kupası'nda Denizlispor'a 4-1 yenilerek play-off maçında kupaya veda eden Gaziantepspor'da elenme şoku yaşanıyor. Gaziantepspor Kulübü Basın Sözcüsü Mehmet Kızıl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, turu atlayabilecekleri bir maçı 4-1 gibi skorla yenik kapatmanın üzüntüsü yaşadıklarını söyledi.

Karşılaşmayı izleyen herkesin Gaziantepspor'un üstün bir oyun sergilediğini gördüğünü anlatan Kızıl, ancak forvet elemanlarının son vuruşlarda iyi beceri gösteremediklerini belirtti. Julio Cesar'ın bir de penaltı kaçırdığı karşılaşmanın kopma noktasının bu olduğunu vurgulayan Kızıl, ''Bu penaltının kaçması bizim için çök kötü oldu. Futbolcularımız demoralize oldu. Zaten uzatma dakikalarında yediğimiz golün ardından takım iyice çöktü. Farklı galip bitirebileceğimiz bir maçı 4-1'lik yenilgi ile kapattık. Bunu anlatmak mümkün değil. Bana göre teknik direktör Coucerio doğru bir kadroyla çıktı, ama bekleneni veremeyen oyuncular var. Genç oyuncular ise hazır olduklarını gösterdiler'' diye konuştu.

Artık lige ağırlık vereceklerini, bir an önce toparlanmak zorunda olduklarını kaydeden Kızıl, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Bu kadar net gol pozisyonlarını değerlendiremezsen yenilgi de kaçınılmaz oluyor. Maçı izlerken hayrete düştüm. Hedeflerimize ulaşmak için yolumuza ligde devam edeceğiz. Kupayı çok istemiştik, ama futbolda her türlü sonuç var. Bu maçı en kısa zamanda unutup kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz. Diyarbakırspor maçını kazanmak istiyoruz. Biz zaten her maça kazanmak düşüncesiyle çıkıyoruz.''

-TEKNİK DİREKTÖR COUCERİO-

Gaziantep Teknik Direktörü Jose Couceiro da dramatik bir şekilde kupaya veda etmekten dolayı üzgün olduklarını, 90 dakika boyunca ele geçirdikleri tüm pozisyonları cömertçe harcadıklarını söyledi.

Coucerio, ''Öyle bir maç ki, gerçekten maçı görmeyen, bu maç nasıl 4-1 bitmiştir diye düşünebilir. 90 dakika boyunca bu kadar fırsatı cömertçe harcayan, düşünün penaltı bile var bunların içinde, bu kadar gol kaçıran, yani neredeyse 10 dakika içinde 4 tane gol yemek, yani çok değerlendirecek bir şey göremiyorum. Özeti bu maçın. Bu kadar gol fırsatı yakalayıp eğer atamazsanız, ne yazık ki işler sizin için zorlaşıyor işte böyle'' şeklinde konuştu.

Artık hafta sonunda oynayacakları Diyarbakırspor maçını düşündüklerini ifade eden Coucerio, ligde kolay maç olmadığını belirterek, ''Bizim ortaya koyacağımız futbol çok önemli. Ele geçirdiğimiz pozisyonları değerlendirmek zorundayız. En iyi şekilde mücadele edip, galip gelmek istiyoruz'' dedi.
29
Anarchy
Anarchy

- Similar topics