Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
"İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük" EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
"İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük" EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
"İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük" EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
"İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük" EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
"İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük" EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
"İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük" EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
"İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük" EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
"İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük" EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
"İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük" EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

"İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük"

"İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük" Empty "İstiyorlar mı, istemiyorlar mı gördük"

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 3:39 pm

Bursaspor, Turkcell Süper Lig'e verilen arayı Bank Asya 1. Ligi takımlarından Çanakkale Dardanelspor ile hazırlık maçı yaparak değerlendirdi. Karşılaşmayı Bursaspor, Tuna'nın golüyle 1-0 kazandı.

Taraftarların ücretsiz olarak izlediği karşılaşmada yaklaşık 3 bin yeşil- beyazlı destekçi tribünlerdeki yerini aldı. Bursaspor'un yedek ağırlıklı kadro ile çıktığı maçta uzun süredir sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen genç golcüsü Sercan Yıldırım, sahaya ilk onbirde çıktı. Ayrıca yeşil- beyazlı futbolcular hafta içerisinde Eski Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve eski Bursaspor Başkanı Hikmet Şahin'in hayatını kaybetmesi nedeniyle kollarında siyah bantla sahaya çıkarken, maç öncesi 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Bursaspor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam lige verilen arada oynadıkları Dardanelspor maçını ve futbolcularını değerlendirdi. Karşılaşmada yedek futbolculara şans tanıyan Sağlam, "Onlar bu formayı istiyorlar mı, istemiyorlar mı onu gördük" dedi.

Karşılaşma sonrası açıklama yapan Yeşil-beyazlı ekibin teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, "Bu formayı istiyorlar mı, istemiyorlar mı onu gördük. Tabi antrenmanlar değerlendirme ortamı oluyor ama maç atmosferinde görmek daha değişik. Herşeyin çok iyi yapılmasını beklemek hayalcilik olur. Çünkü uzun süredir oynamayan oyuncular da var. Zaman zaman güzel şeyler oldu, zaman zaman sıkıntılar oldu. Güzel de bir gol oldu karşılaşmada. Karşımızda koşan, mücadele eden, Bank Asya'nın iyi takımlarından biri vardı. Herşeye rağmen güzel bir hazırlık maçı oldu" dedi.

SERCAN GAZİANTEP'E YETİŞECEK

Sakatlığı yeni geçen yıldız futbolcu Sercan'a da bu hazırlık maçının 60 dakikasında görev veren Sağlam, "Sercan'da bir problem olmadı. Sakatlıkla alakası sıkıntısı da olmadı. 60 dakika oynatalım, fazla yüklenmeyelim istedik. Sıkıntı olmazsa Gaziantepspor maçına da yetişecek" diye konuştu.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics