Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
"Bu takım yeterki istesin" EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
"Bu takım yeterki istesin" EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
"Bu takım yeterki istesin" EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
"Bu takım yeterki istesin" EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
"Bu takım yeterki istesin" EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
"Bu takım yeterki istesin" EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
"Bu takım yeterki istesin" EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
"Bu takım yeterki istesin" EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
"Bu takım yeterki istesin" EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

"Bu takım yeterki istesin"

"Bu takım yeterki istesin" Empty "Bu takım yeterki istesin"

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 9:59 pm

Gaziantepspor, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Manisaspor maçı hazırlıklarına, bugün yaptığı rejenerasyon antrenmanı ile başladı. Celal Doğan Tesisleri'nde, Teknik Direktör Jose Couceiro ve yardımcıları Jesus Quinito, Antonio Miguel, Samuel Pedroso ve kaleci antrenörü Jorge Silva yönetiminde yapılan antrenman, ısınma koşusu ve açma-germe egzersizleriyle başladı.

Antrenmanda iki gruba ayrılan Kırmızı Siyahlılar'da, Diyarbakırspor karşılaşmasında ilk onbirde görev alan oyuncular, maç ertesi programlarını sahada rejenerasyon çalışması yaparak tamamladı. Diğer oyuncular, teknik çalışmalar yaptı.

Antrenmana tedavileri devam eden Cristian Zurita, Beto ve J.Cesar Correia katılmadı. Mehmet Yozgatlı ve Ferdi Coşkun fizyoterapist eşliğinde sahada düz koşu yaptı. Antrenman, yenileme çalışmasıyla tamamlandı. Gaziantepspor teknik direktörü Jose Coıucerio, gazetecilere yaptığı açıklamada, haftayı galibiyetle kapattıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Diyarbakırspor maçına gelene kadar oynadıkları Türkiye Kupası ve lig maçında uzun seyahatler yaptıklarını, iyi maçlar oynayamadıklarını, hiç istemedikleri sonuçlar aldıklarını ifade eden Coucerio, şöyle konuştu: ''Futbol maçı 90 dakikadır, oyunu sonuna kadar kovalayacaksın. Oyuncularımdan bu maçta da kendilerini soğuk tutmalarını, maçı bırakmamalarını istedim. Dediğim gibi çıktı. Bir hata yaptık gol yedik, ama ikinci yarıya daha iyi başlayan ve gol pozisyonları yakalayan bizdik. Kazanmak için fırsatlar yakaladık ve son dakikada da olsa kazandık. Bu maç bize şunu gösterdi, bu takım istediği zaman birçok şeyi başarabiliyor. Bu maçı kazanmak
Anarchy
Anarchy

- Similar topics