Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Toronto'ya Hido da yetmedi EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Toronto'ya Hido da yetmedi EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Toronto'ya Hido da yetmedi EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Toronto'ya Hido da yetmedi EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Toronto'ya Hido da yetmedi EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Toronto'ya Hido da yetmedi EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Toronto'ya Hido da yetmedi EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Toronto'ya Hido da yetmedi EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Toronto'ya Hido da yetmedi EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Toronto'ya Hido da yetmedi

Toronto'ya Hido da yetmedi Empty Toronto'ya Hido da yetmedi

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 3:24 pm

NBA'de gece 4 maç oynandı. 4 maçın 3'ünü deplasman takımları kazanırken, sahasında tek kazanan takım Phoenix oldu.

Toronto, deplasmanda Phoenix'e 101-100 mağlup olurken Hidayet Türkoğlu 20 sayı ve 4 ribaundla oynadı. Toronto'da Bosh 25 sayı – 10 ribaund, Bargnani 17 sayı – 4 ribaund ve Belineli 11 sayı -1 ribaundla oynadı.

Phoenix Suns'ta ise Stoudemire 30 sayı 8 ribaundla en skoror oyuncu olurken, Nash 23 sayı – 4 ribaund, Frye ise 20 sayı ve 7 ribaundla oynadı.

Richard Hamilton ve Tayshaun Prince'den yoksun Detroit, Ben Gordon da kariyerinin en kötü maçlarından birini çıkarınca Dallas'a 95-90 yenilmekten kurtulamadı. 10. maçında 7. galibiyetini elde eden Mavericks'te Dirk Nowitzki 25 sayı - 6 ribaunt - 5 asistle sonuçta pay sahibi oldu. Ben Gordon'un 16'da 1 gibi çok kötü bir yüzdeyle oynadığı Pistons'da ise Rodney Stuckey'nin 28, oyuna kenardan dahil olan Will Bynum'un 27 sayısı yeterli olmadı.

Günün diğer maçında ise Los Angeles Clippers, Oklahoma'yı 101-93 mağlup etti. Bu sonuçla 3 maçlık yenilgi serisine de nokta koyan Clippers'ta Baron Davis, son 1 dakika içinde kaydettiği üç sayılık basket dahil olmak üzere rakip potaya gönderdiği 24 sayıyla galibiyetin mimarı oldu.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics