Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor

FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor Empty FIFA 10 Reklamı Bu Pazar Görücüye Çıkıyor

Mesaj tarafından FuRkaN Çarş. Kas. 18, 2009 2:26 pm

EA bu pazar İngilterenin ele sığmaz çocuğu Wayne Rooney’in oynayacağı FIFA 10 reklamını pazar günü yayımlayacak. 2 Ekimde çıkacak olan FIFA 10 oyununun reklam uzunluğu iki dakika olacak.

Reklam ingiliz yerel televizyonlarında sadece bir kere yayımlanacak ve tekrarı verilmeyecek. İkinci reklam ise Sky Sport 1′de yayımlanacak ve Manchester Derbisi gösterilecek. Yani United ile City arasında bir maç yapılacak ve bu maç gösterilecek. Bu maçı tabiki Wayne Rooney oynayacak. Reklamda rol alacak ünlü isimlerse Arsenal’den Yheo Walcott ve Everton’dan Tim Cahill.

Maçların tamamlanması ardından tüm reklamlar EA’in resmi sitesinden izlenebilecek.
FuRkaN
FuRkaN

- Similar topics