Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri

Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri Empty Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 3:08 pm

GameStop, Modern Warfare 2'nin sistem gereksinimlerini açıkladı.
Dünyanın en büyük oyun satış sitelerinden biri olan GameStop, Modern Warfare 2 sayfasında oyunun sistem gereksinimlerini yayınladı. Sabırsızlıkla beklenen ve 10 Kasım'da PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürülecek olan oyunun minimum sistem gereksinimleri şöyle:

- Intel Pentium IV 3.0 Ghz ya da AMD 64 3200+ ve üzeri işlemci
- Windows XP için 512 MB, Windows Vista ve Windows 7 için 1 GB RAM
- 256 MB ATI Radeon 1600XT ya da nVidia GeForce 6600GT ve üzeri ekran kartı (Shader Model 3.0 destekli)
- 16 GB sabit disk alanı
Anarchy
Anarchy

- Similar topics