Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Empty S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Mesaj tarafından Anarchy Çarş. Ara. 16, 2009 4:49 pm

GSC Game World, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat’ın çıkış tarihini açıkladı. Firma tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, DirectX 11 desteğini de içeren devam oyununun Şubat ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oldukça sağlam bir görsellikle oyuncuların karşısına çıkacak olan oyunun iyi optimize edilip edilmediğiniyse Şubat ayından önce öğrenmek istiyorsanız, 421 MB boyutundaki test yazılımı indirip kurabilirsiniz. Bu oyuna özel olarak hazırlanan yazılımı indirmek için tıklayınhttp://gamedaily.newaol.com/pub/stkcop-bench-setup.exe
Anarchy
Anarchy

- Similar topics