Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu

2 posters

Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu Empty Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 3:52 pm

“21. Uluslararası İstanbul Kısa Film Festivali”nde ödüller sahiplerini buldu.

Ülkemizde üretilen kısa filmleri desteklemek ve seyirci ile buluşmasını sağlamak amacı ile düzenlenen ulusal yarışmaya bu yıl da büyük bir katılım oldu. Ön elemeyi geçen 38 film Festival gösterim programına alındı.

Seçici kurul bu yıl, Yönetmen İnan Temelkuran, Görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki, Oyuncu Selen Uçer, Görüntü Yönetmeni Gökhan Atılmış, Senarist Ayşe Teker, Sanat Yönetmeni Natali Yeres, Sinema yazarı Ceylan Özgüm Özçelik ve yönetmen Oğuz İçöz’den oluştu.

*EN İYİ KURMACA FİLM ÖDÜLÜ:
GÜNEŞİN KARANLIĞI ( Ayşegül Yadigar )

*KURMACA DALI JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ:
DİLEMMA ( Eray Dinç )

*EN İYİ BELGESEL FİLM ÖDÜLÜ:
ÖZGÜRLÜĞE MAHKUM ( Nurullah Dinçer )

*EN İYİ DENEYSEL FİLM ÖDÜLÜ:
BEN ( Can Alkanlar )

*EN İYİ CANLANDIRMA FİLM ÖDÜLÜ:
MALFUNCTION ( Ayçe Kartal )

Hollanda Baş Konsolosluğu’nun verdiği “En Yaratıcı Kısa Film Ödülü” de bu yıl Ayçe Kartal’ın gerçekleştirdiği “MALFUNCTION” isimli canlandırma filminin oldu.

Büyük bir seyirci kitlesinin, yabancı konukların, konsolosluk temsilcilerinin, basın mensuplarının ve kısa film yönetmenlerinin hazır bulunduğu ödül töreni İstanbul Fransız Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Ödül alan filmlerden bölümler izlendi, yönetmenleri seyirciler ile tanıştırıldı ve kendilerine plaketleri verildi.

Ülkemizin en uzun ömürlü ve en deneyimli kısa film festivali olan ve bu yıl 21. yaşını kutlayan bu etkinlik, yerli ve yabancı kısa filmlerin seyirci ile buluşması, yabancı yönetmenlerin ülkemizde konuk edilmesi ve ilginç atölyeler düzenlenmesi ile üzerine düşen görevi, her geçen yıl daha da nitelikli hala dönüştürerek devam ediyor. Uluslararası platformda Türkiye’nin sesini duyurmasında önemli bir işlev üstleniyor.
Anarchy
Anarchy

Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu Empty Geri: Kısa Filmlerin En İyileri Belli Oldu

Mesaj tarafından umut Salı Kas. 17, 2009 7:06 pm

*EN İYİ BELGESEL FİLM ÖDÜLÜ:
ÖZGÜRLÜĞE MAHKUM ( Nurullah Dinçer
bu fılm haketmıs
umut
umut
Admin

https://ulviyefenmenilkokulu.yetkin-forum.com

- Similar topics