Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü

2 posters

“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü Empty “Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü

Mesaj tarafından 06caner40 Salı Kas. 24, 2009 6:53 pm

Avustralya’da, Guinness Rekorlar Kitabına göre “dünyanın en yaşlı koyunu” olan 23 yaşındaki “Lucky” (Şanslı) sıcaktan telef oldu.
“Lucky”nin sahibi Delrae Westgarth, ülkenin güneydoğusunda bulunan Victoria eyaletindeki çiftliğinde yaşayan koyununun, bölgeyi vuran sıcak dalgasına dayanamadığını söyledi.
Westgarth, aynı cinsteki koyunlar ortalama 10-12 yıl yaşarken, “Lucky”nin 23 yıl 6 ay 28 gün yaşadığını belirtti.
Sıcaktan etkilenmemesi için koyunu kapattığı yere klima taktırdığını söyleyen Westgarth, ancak bunun da yeterli olmadığını kaydetti.
“Lucky”, 2007’de 21 yaşındayken Guinness Rekorlar Kitabına girmişti.
06caner40
06caner40

“Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü Empty Geri: “Dünyanın en yaşlı koyunu” öldü

Mesaj tarafından umut Salı Kas. 24, 2009 11:15 pm

olum harıka haberler haa:D
umut
umut
Admin

https://ulviyefenmenilkokulu.yetkin-forum.com

- Similar topics