Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
'Devler Ligi'ni Boliç kazandı! EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
'Devler Ligi'ni Boliç kazandı! EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
'Devler Ligi'ni Boliç kazandı! EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
'Devler Ligi'ni Boliç kazandı! EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
'Devler Ligi'ni Boliç kazandı! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
'Devler Ligi'ni Boliç kazandı! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
'Devler Ligi'ni Boliç kazandı! EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
'Devler Ligi'ni Boliç kazandı! EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
'Devler Ligi'ni Boliç kazandı! EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

'Devler Ligi'ni Boliç kazandı!

'Devler Ligi'ni Boliç kazandı! Empty 'Devler Ligi'ni Boliç kazandı!

Mesaj tarafından 06caner40 Salı Kas. 24, 2009 3:29 pm

[quote]Ünlü programcı Acun Ilıca'nın hazırladığı Devler Ligi'ni, final müsabakasında Nouma ve Devler'i 4-2 mağlup eden Boliç ve Devler kazandı.

Sakarya ****** Stadı'nda oynanan final müsabakasına Sakaryalılar büyük ilgi gösterdi. Erman Toroğlu'nun yönettiği karşılaşmayı Boliç, Baliç, Atilla ve Tarık'ın attığı gollerle Boliç ve Devler 4-2 kazandı. Nouma ve Devler'in gollerini ise Pascal Nouma attı.

Karşılaşma sonrası 1 milyon TL ödül kazanan Boliç ve Devlerin kupasını ise Rıdvan Dilmen verdi
06caner40
06caner40

- Similar topics