Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
85 Kaçak Yakalandı EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
85 Kaçak Yakalandı EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
85 Kaçak Yakalandı EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
85 Kaçak Yakalandı EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
85 Kaçak Yakalandı EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
85 Kaçak Yakalandı EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
85 Kaçak Yakalandı EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
85 Kaçak Yakalandı EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
85 Kaçak Yakalandı EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

85 Kaçak Yakalandı

85 Kaçak Yakalandı Empty 85 Kaçak Yakalandı

Mesaj tarafından Dar3DeV1L Ptsi Kas. 23, 2009 10:24 pm

Türkiye'de Bulunmaları İçin Yasal Gerekleri Karşılamayan ve Sınırı Yasadışı Yolla Geçmek İsteyen Toplam 85 Kaçak Şahıs Yakalandı.

Türkiye'de bulunmaları için yasal gerekleri karşılamayan ve sınırı yasadışı yolla geçmek isteyen toplam 85 kaçak şahıs yakalandı.
Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Önleyici Kolluk Kuvvetlerince, Aydın, Adana, Van, Çanakkale, Muğla ve Ağrı il merkezlerinde yapılan kontrollerde, Türkiye'de bulunması için yasal gerekleri karşılamayan 41 Filistin, 7 Myanmar, 7 Somali, 2 Eritre, 1 Pakistan ve 1 Afganistan uyruklu toplam uyruklu toplam 59 şahıs ve bu şahıslara bağlantılı 1 Türk vatandaşı yakalandı.

Ayrıca, Yunanistan Sınırı'nda, Türkiye'den Yunanistan'a yasa dışı olarak geçmeye çalışan 12 Filistin ve 1 Myanmar uyruklu toplam 13 şahıs ile Yunanistan'dan Türkiye'ye yasa dışı olarak geçen 6 Gürcistan uyruklu şahıs ele geçirildi.

Bu arada İran Sınırı'nda, İran'dan Türkiye'ye yasa dışı olarak geçen 1 Fransa uyruklu şahıs ile 3 Türk vatandaşı yakalandı. Suriye Sınırı'nda ise, Suriye'den Türkiye'ye yasa dışı olarak geçen 2 Türk vatandaşı ele geçirildi. Yakalanan şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı.
ALINTIDIR.
Dar3DeV1L
Dar3DeV1L

- Similar topics