Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
SİS ÇİLESİ EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
SİS ÇİLESİ EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
SİS ÇİLESİ EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
SİS ÇİLESİ EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
SİS ÇİLESİ EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
SİS ÇİLESİ EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
SİS ÇİLESİ EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
SİS ÇİLESİ EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
SİS ÇİLESİ EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

SİS ÇİLESİ

SİS ÇİLESİ Empty SİS ÇİLESİ

Mesaj tarafından 06caner40 Paz Kas. 22, 2009 6:58 pm

İstanbul’da yoğun sis nedeniyle uçak ve vapur seferleri iptal oldu. Yetkililer sisin bugün de etkili olacağını açıkladı

Marmara ve yurdun iç kesimlerinde önceki geceden itibaren etkili olan yoğun sis dün hava ve deniz ulaşımda aksamalara yol açtı. THY’nin ****** Havalimanı’ndan yapılması gereken tüm iç hat uçuşları da iptal edilirken dış hat seferleri de gecikmeli yapılabildi. Saatlerce uçaklarının kalkış saatini bekleyen yolcular isyan edip yöneticileri istifaya çağırırken izdiham yaşandı. Görevlilerle tartışan yolcuları polis güçlükle sakinleştirdi. Yoğun sis nedeniyle İstanbul Boğazı, 16.15’ten itibaren çift yönlü olarak transit gemi geçişlerine kapatılırken deniz otobüsü ve vapur seferleri de iptal edildi.
****** Havalimanı’nda da yoğun sis nedeniyle dün 03.50-09.50 saatleri arasında görüş mesafesinin 200 metreye kadar düşmesi nedeniyle birçok seferde gecikme yaşandı.
Akşam saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı’nın da sis nedeniyle kapanması üzerine altı uçak ****** Havalimanı’na yönlendirildi. Ancak ****** Havalimanı’na iniş yapacak 43 uçak da Ankara, Antalya, İzmir, Adana ve Samsun’a yönlendirilirken alan 6 saat kapalı kaldı.
Tüm seferler iptal
Saat 19.00’dan sonra da ****** Havalimanı’ndan yapılması planlanan iç hat uçuşlarının tümü iptal edildi.

Bugün de sis var
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürü Mehmet Çağlar, yaptığı açıklamada, “Sis dediğimiz meteorolojik olay Marmara ve iç bölgelerde iki gündür etkili olmaktadır. Özellikle gece sıcaklığının düşmesi ve yerle atmosferin üst seviyeleri arasında dikey sıcaklık farkının oluşması enverziyonu kuvvetlendirdiği için, sisin Marmara ve yurdun iç kesimlerinde bu sabah saatlerinde de yoğun olarak etkisini sürdüreceği, öğle saatlerinden itibaren yer seviyesinin ısınmasıyla birlikte zayıflayacağı tahmin edilmektedir” dedi. Çağlar, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri ile Batı Akdeniz’de de yoğun sis beklendiğini ifade ederek sürücüleri uyardı.
06caner40
06caner40