Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor

HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor Empty HTC Hero sonunda Türkiye'ye geliyor

Mesaj tarafından 06caner40 Paz Kas. 22, 2009 6:46 pm

Dünyanın kişiselleştirilmiş kullanıcı arayüzüne sahip ilk Android tabanlı telefonu HTC Hero, Aralık ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak.

HTC Hero, eğimli köşeleri ve açılı alt bölümü ile elinize tam oturacak ve konuşma sırasında yüzünüze tam uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Kirlenmeyi önlemek, daha uzun ömürlü ve parlak olmasını sağlamak için ekranı parmak izi bırakmayan özel bir kaplamayla giydirilen HTC Hero; sektörde bir ilk olan Teflon kaplaması ile gelişmiş, sağlam ve dokunuşu keyifli bir telefon olarak dikkat çekiyor.

3.2 inç HVGA ekrana sahip olan cihaz internet, multimedya ve diğer içerikler için özel olarak geliştirildi. Küçük ölçüleri ve hafifliği ile kullanıcının eline rahatça oturan cihazın donanım özellikleri arasında GPS, dijital pusula, ağırlık sensörü, 3.5 mm stereo kulaklık çıkışı, 5 megapiksel otomatik odaklı kamera ve genişletilebilir MicroSD hafıza da yer alıyor.

HTC Sense
HTC’nin ilk defa HTC Hero ile duyurduğu HTC Sense teknolojisi, mobil deneyimi kişileri odak noktası alarak geliştiriyor. HTC Hero ile başlayan ve sonrasında pazara sunulan tüm yeni HTC cihazlarında bulunan bu teknoloji, üç temel prensip üzerine kurulu: “Benim Olsun” (Make It Mine), “Yakınımda Kal” (Stay Close) ve “Beklenmeyeni Keşfet” (Discover the Unexpected).
06caner40
06caner40

- Similar topics