Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı

Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı Empty Hiçbir kitap, hiçbir film, hiçbir oyun böyle satmamıştı

Mesaj tarafından 06caner40 Paz Kas. 22, 2009 6:34 pm

Çıktığı günden bu yana gündemden düşmeyen Call of Duty: Modern Warfare 2, eğlence sektörünün tüm rekorlarını altüst etti.

Satışa çıkmasının ardından 24 saat geçtiğinde tam 310 milyon dolarlık bir ciro yapan Modern Warfare 2'nin ilk 5 gününü içeren satış bilgileri açıklandı. Oyunun dağıtımını üstlenen Activision Blizzard firmasının verdiği bilgiye göre ilk 5 günün sonunda dünya çapındaki satış 550 milyon dolara ulaştı.
Eğlence sektörü ile ilgili bazı önemli satış başarılarını şöyle sıralayabiliriz;

• Dünya çapında en yüksek beş günlük sinema açılış değeri, Harry Potter ve Melez Prens'e aitti (394 milyon dolar)
• Ülke çapında en yüksek beş günlük sinema açılış değeri, Kara Şovalye'ye aitti (203.8 milyon dolar)
• Dünya çapında en yüksek beş günlük video oyun satış rekoru, Grand Theft Auto IV'e aitti (6 milyon kopya, $500 milyon)

• Ülke çapında en yüksek ilk gün sinema açılış değeri, Kara Şovalye'ye aitti (66.4 milyon dolar)
• Dolar cinsinden en yüksek ilk gün kitap satışı, Harry Potter & Ölüm Yadigarları'na aitti (220 milyon dolar)
• Dünya çapında en yüksek ilk gün video oyun satış rekoru, Grand Theft Auto IV'e aitti (3.6 milyon kopya, 310 milyon dolar)

Modern Warfare 2’nin rekorları Xbox LIVE'da da devam ediyor, Microsoft'un bildirdiğine göre oyun aşağıdaki yeni standartları belirlemiş bulunuyor:

• Yalnızca ilk günde Call of Duty: Modern Warfare 2 çokluoyuncu modlarında harcanan zaman: 5.2 milyon saat.
• 10 Kasım'da 2.2 milyon oyuncu Call of Duty: Modern Warfare 2 oynadı. Bu, Xbox LIVE için yeni bir tek-gün rekoru.
• İlk günde Call of Duty: Modern Warfare 2 için 11 milyonun üzerinde başarı açıldı.

Oyun hakkında daha fazla bilgi için www.modernwarfare2.com adresini ziyaret edebilirsiniz
06caner40
06caner40

- Similar topics