Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı' EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı' EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı' EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı' EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı' EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı' EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı' EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı' EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı' EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı'

Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı' Empty Ankaralı balıkçının oltasına ‘otomobil takıldı'

Mesaj tarafından 06caner40 Paz Kas. 22, 2009 6:17 pm

KIZILIRMAK Nehri'ne balık tutmaya giden Ankaralı Durmuş Şen, oltasının sudaki otomobile takıldığını görünce paniğe kapılarak durumu polise bildirdi.

Durmuş Şen, otomobili ile Ankara'dan Bahşılı İlçesi Yeşilköy Mahallesi yakınlarında bulunan eski kum ocağı mevkiine geldi. Durmuş Şen, bir süre sonra oltasını çekmek istedi. Oltasının suda bulunan otomobile takıldığını gören Şen, Emniyet Müdürlüğü'nü arayıp, durumu bildirdi. Otomobilin Kızılırmak’a uçmuş olabileceğini düşünen Şen’in ihbarı üzerine olay yerine Sivil Savunma, Kırıkkale Belediyesi ve Bahşılı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri gönderildi. Alınan güvenlik önlemleri sonucu Sivil Savunma dalgıç ekipleri girdiği Kızılırmak sularına gömülen boş bir otomobili buldular.

Otomobil, büyük bir vinç ile Kızılırmak’tan çıkarıldı. Yapılan tesbitlerde ise, ön ve arka plakaları sökülmüş, 2006 model siyah renkte, üzerinde kontak anahtarı bulunan Hundai marka otomobilin yaklaşık 1 ay önce gaz pedalına taş konularak Kızılırmak Nehri'ne atıldığı belirlendi.

Durmuş Şen, “Önce oltama büyük balık takıldı zannettim. Ancak daha sonra gelmeyince ne olduğunu anlamadım. Bir süre sonra oltama otomobil takıldığını farkedince şok oldum” dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
06caner40
06caner40