Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Modern Warfare 2 yasaklanmadı! EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Modern Warfare 2 yasaklanmadı! EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Modern Warfare 2 yasaklanmadı! EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Modern Warfare 2 yasaklanmadı! EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Modern Warfare 2 yasaklanmadı! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Modern Warfare 2 yasaklanmadı! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Modern Warfare 2 yasaklanmadı! EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Modern Warfare 2 yasaklanmadı! EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Modern Warfare 2 yasaklanmadı! EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Modern Warfare 2 yasaklanmadı!

Modern Warfare 2 yasaklanmadı! Empty Modern Warfare 2 yasaklanmadı!

Mesaj tarafından Anarchy Cuma Kas. 20, 2009 8:34 pm

Dün ortaya atılan iddialar Activision tarafından yalanlandı.
Modern Warfare 2’nin içerdiği havaalanı sahnesi, oyunun Rusya’da yasaklandığı, daha doğrusu sansüre uğradığı şeklinde bir iddianın ortaya atılmasına sebep olmuştu. İlk aşamada bu konu hakkında bir yorum yapmayan Activision ise bugün haberi yalanladı ve bir yasaklamanın söz konusu olmadığını açıkladı. Yapılan açıklamada, MW2’nin Rusya’da yasaklandığına dair haberlerin yanlış olduğu belirtildi. Activision, Rusya’da oyunun sadece PC versiyonunu piyasaya sürmüş ve anlaşılan o ki piyasaya sürülen bu versiyona bahsi geçen bölüm dahil edilmemiş. Kararın kendileri tarafından verildiğini belirten Activision yetkilileri, “Bazı ülkelerde birlikte çalıştığımız resmi denetleyici, oyunlara yaş sınırı getirebilen kurumlar var ama Rusya’da bu tarz bir kurum yok. Bu sebeple, biz de aldığımız yerel kaynaklı tavsiyeler doğrultusunda bu sahneyi oyundan çıkarmaya karar verdik.” şeklinde konuştu.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics