Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2] EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2] EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2] EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2] EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2] EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2] EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2] EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2] EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2] EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2]

Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2] Empty Beş Günde 550 Milyon Dolar || Rekor Üstüne Rekor [MW2]

Mesaj tarafından Anarchy Cuma Kas. 20, 2009 8:27 pm

Geçtiğimiz hafta piyasaya çıkan Call of Duty : Modern Warfare 2, tam anlamı ile bir rekor canavarı oldu. Oyunun beş günlük kâr rakamları ise oldukça ilginç.

Kırılması zor sayılara ulaşan Modern Warfare 2'nin beş günlük satış raporları açıklandı. Oyun bu beş gün sonunda tam 550 milyon dolar kâr getirdi.

Oyun bu beş günlük satış başarısı ile filmlerde dahil bir çok yapımı geride bırakmayı başardı. İşte geride bıraktığı yapımlara bir kaç örnek ;

* 5 Günlük hasılat - Harry Potter and the Half-Blood Prince ($394 million)
* 5 Günlük Hasılat - The Dark Knight ($203.8 million)
* 5 Günlük Hasılat - Grand Theft Auto IV (6 million units, $500 million)
* İlk Gün Hasılatı - The Dark Knight ($66.4 million)
* İlk Gün Kitap Satışı Hasılatı - Harry Potter & The Deathly Hallows ($220 million)
* İlk Gün Hasılatı - Grand Theft Auto IV (3.6 million units, $310 million)

- Similar topics