Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
DVD'de film keyfi tarih oluyor EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
DVD'de film keyfi tarih oluyor EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
DVD'de film keyfi tarih oluyor EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
DVD'de film keyfi tarih oluyor EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
DVD'de film keyfi tarih oluyor EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
DVD'de film keyfi tarih oluyor EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
DVD'de film keyfi tarih oluyor EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
DVD'de film keyfi tarih oluyor EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
DVD'de film keyfi tarih oluyor EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

DVD'de film keyfi tarih oluyor

DVD'de film keyfi tarih oluyor Empty DVD'de film keyfi tarih oluyor

Mesaj tarafından Anarchy Çarş. Kas. 18, 2009 6:42 pm

DVD'de film keyfi tarih oluyor

DVD'de film izleme dönemi tarihe karışmak üzere... Sinema sektörünün önde gelen isimlerinden Paramount Digital Entertainment ile USB hafıza üreticilerinden Kingston, yaptıkları son antlaşma neticesinde filmleri artık DVD yerine USB hafıza ile izleyicilere ulaştıracak.

Film şirketi Paramount Digital Entertainment ile USB hafıza üreticilerinden Kingston arasında yapılan bir anlaşma filmlerin DVD medyası dışında USB hafızayla satışa sunmayı öngörüyor.
Anlaşmaya göre artık filmler DVD veya benzeri optik diskler üzerinden değil USB hafıza üzerinden kullanıcılara sunulacak. Diğer bir deyişle, örneğin Transformers filmini evinde izlemek isteyenler artık Transformers'ın DVD'sini almak yerine Kingston'ın satışa sunduğu USB hafızayı satın almak durumunda olacak.
Böylece kullanıcılar filmi satın almalarının yanında USB hafıza da edinmiş olacak. Yapılan bu anlaşmayla DVD ve Blu-ray sürücüleri olmayan kullanıcıların USB hafıza ile filmlere ulaşması hedefleniyor.
Ancak bu yönteme sıcak bakmayanlar da yok değil. Özellikle USB hafızayla birlikte film satın alma fikrine sıcak bakmayanların ortak görüşü, USB hafıza ile filmi edinmenin DVD'ye göre çok daha pahalı olacak olması.
Transformers filminin Kingston USB hafızayla birlikte satış fiyatı 29.99 dolar olarak belirlenirken filmlerin standart çözünürlükte olacağı belirtildi
Anarchy
Anarchy

- Similar topics