Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret

Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret Empty Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret

Mesaj tarafından umut cullen Çarş. Kas. 18, 2009 6:16 pm

Ceyhun ve Barış'tan anlamlı ziyaret
Trabzonsporlu futbolcular Ceyhun ve Barış, bir süredir tedavi gören Mutlu Namazcı'yı Görele'deki evinde ziyaret etti. Giresun'un Görele ilçesinde yaşayan ve bir süredir yakalandığı hastalıktan kurtulmak için tedavi gören Trabzonspor taraftarı Mutlu Namazcı'yı (39) çok sevdiği Trabzonspor'un futbolcuları Ceyhun Gülselam ile Barış Memiş evinde ziyaret etti. Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu'nun da bulunduğu ziyaretten son derece mutlu olduğunu ifade eden Namazcı, yaşadıklarının rüya gibi olduğunu söyledi.

Namazcı, ziyarette yaptığı konuşmada, taraftarı olmasına rağmen Trabzonspor'un maçlarını ancak televizyondan izleme imkanı bulduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: ''Hayranı olduğum Ceyhun ve Barış'ı böyle zor bir günümde yanımda görmek bana rüya gibi geliyor. Artık hiçbir şey umurumda değil. Ama bir kere de Trabzonspor'un maçını tribünden izlemek istiyorum. Bu imkanı da bulabilirsem ne mutlu bana. Beni ziyarete gelen Ceyhun ile Barış'a çok teşekkür ediyorum. Ben yıllarca top koşturduğum Görelespor'u çok seviyorum ama Trabzonspor'u da çok seviyorum.''

Trabzonsporlu Ceyhun Gülselam ile Barış Memiş, kanser tedavisi gören Mutlu Namazcı'ya 61 numaralı Trabzonspor forması, kaşkolu, bileklik gibi çeşitli hediyeler verdi.
umut cullen
umut cullen