Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
"3 puanı alıp döneceğiz EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
"3 puanı alıp döneceğiz EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
"3 puanı alıp döneceğiz EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
"3 puanı alıp döneceğiz EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
"3 puanı alıp döneceğiz EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
"3 puanı alıp döneceğiz EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
"3 puanı alıp döneceğiz EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
"3 puanı alıp döneceğiz EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
"3 puanı alıp döneceğiz EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

"3 puanı alıp döneceğiz

"3 puanı alıp döneceğiz Empty "3 puanı alıp döneceğiz

Mesaj tarafından 06berat36 Çarş. Kas. 18, 2009 5:54 pm

Fenerbahçemizin milli kalecisi Volkan Demirel, hafta sonu Beşiktaş ile yapacakları derbi maça en iyi şekilde hazırlandıklarını belirterek, ''İyi motivasyon, iyi mücadele ve iyi oyunla 3 puanı alıp evimize geri döneceğimizi düşünüyorum'' dedi.

Volkan, FB TV'de yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın geçen sezon 2 kupa kazandığını hatırlatarak, ''Bu sezon da çok kaliteli futbolcuları var. Herkes ne kadar kaliteli bir kadroya sahip olduklarını biliyor. Biz de onların neler yapabileceklerini tahmin ediyoruz'' diye konuştu.

Teknik direktör Christoph Daum'un rakiplerini sözlü ve görsel dokümanlarla bütün detaylarıyla anlattığını ifade eden milli kaleci, ''Biz de en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Beşiktaş deplasmanı her zaman zor olmuştur, ama her zaman orada iyi maçlar çıkarıyoruz. İyi motivasyon, iyi mücadele ve iyi oyunla 3 puanı alıp evimize geri döneceğimizi düşünüyorum. Umarım güzel bir maç olur'' değerlendirmesinde bulundu.

Volkan Demirel, Steaua Bükreş maçından sonra 15 gün süren arada hem dinlenme hem de yükleme yapma imkanı bulduklarını anlatarak, şöyle devam etti: ''Hazır bir durumda hafta sonunu bekliyoruz. Hem futbolcular hem de taraftarlar açısından güzel bir karşılaşma bizi bekliyor. Ben derbileri bayram olarak görüyorum. Derbiler futbolun güzelliklerini ve coşkusunu en üst düzeyde yaşadığımız önemli maçlardır. Umarım güzel bir atmosferde, dostluk ortamında güzel bir maç oynarız. Spor öyle bir yere geldi ki insanların hayatları tehlikeye girebiliyor. Fanatikliği bir kenara bırakıp fair play anlayışına dayalı taraftarlığı ön plana çıkarmalıyız. Umarım maç bizim lehimize biter.''

-''ÇOK İYİ BİR DURUMDAYIZ''-

Volkan, hem UEFA Avrupa Ligi hem de Turkcell Süper Lig'de lider olduklarını vurgulayarak, ''Sezon başı önümüze böyle bir tablo serseler memnuniyetle karşılardık. Çok iyi bir durumdayız. Ligde 1 mağlubiyet ve 1 beraberliğimiz var. O maçlarda da puan kaybetmememiz gerekirdi, ama 'her maçı kazanacaksınız' diye bir kural yok. Lig maratonunda bazen istemeseniz de kayıplar yaşanabiliyor'' dedi.

Forma şansı verildiğinde elinden gelenin en iyisini yapmak istediğini anlatan Volkan Demirel, ''Bu sene şansın da yardımıyla iyi oynuyorum. Çok da iyi çalışıyorum. Bu sene en iyi Volkan'ı izletmeye çalışıyorum. Ben de sahada en iyi Volkan'ı görüyorum. Bu tecrübeyle orantılı, ilerleyen senelerde çok daha iyi bir Volkan olacak. Her futbolcu maç oynadıkça daha iyi olur. Bu benim için de geçerli. Ne kadar oynarsanız, tecrübeniz ve deneyiminiz o kadar artar. Ben de bunun artılarını görüyorum'' diye konuştu.

Volkan, bu sezon ligin en az gol yiyen takımlarından biri olduklarını belirterek, ''İyi bir savunmaya sahibiz ve uyum içerisindeyiz. Uzun zamandır beraber oynuyoruz. Bu sezon aramıza katılan Bilica'nın adaptasyon sorunu ortadan kalkıyor. Umarım Beşiktaş karşısında da gol yemeden kazanırız'' diyerek sözlerini tamamladı.
Kaynak: Anadolu Ajansı
06berat36
06berat36

- Similar topics