Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Pellegrini: Durumumuz harika EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Pellegrini: Durumumuz harika EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Pellegrini: Durumumuz harika EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Pellegrini: Durumumuz harika EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Pellegrini: Durumumuz harika EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Pellegrini: Durumumuz harika EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Pellegrini: Durumumuz harika EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Pellegrini: Durumumuz harika EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Pellegrini: Durumumuz harika EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Pellegrini: Durumumuz harika

Pellegrini: Durumumuz harika Empty Pellegrini: Durumumuz harika

Mesaj tarafından Anarchy Çarş. Kas. 18, 2009 5:22 pm

Sezon başında transfere 350 milyon Euro harcayarak ‘2. Galaktikos’ takımını kuran Real Madrid'de teknik direktörlüğe Şilili Manuel Pellegrini'nin getirilmesi kimi çevrelerde soru işaretleriyle karşılanmıştı. Pellegrini'nin takımı zaman zaman saha içinde istikrarsız futbol sergilese de, ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde puan anlamında beklentileri karşıladı.

Pellegrini'nin üzerindeki baskı, Kral Kupası’nda alınan 4-0'lık Alcorcon yenilgisiyle ise arttı. Real Madrid'den önce Villarreal'i çalıştıran Pellegrini baskının kendisini etkilemediğini söyledi.

Henüz aralık ayı dahi gelmeden hedeflerinden birini kaybeden Real’in çalıştırıcısı, “Real Madrid'de her zaman baskı vardır. Takımın başında kimin olduğu da pek önemli değildir. Bence çok iyi bir sezon geçiriyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde grup lideriyiz ve ligde de Barcelona'nın 1 puan ardında 2. sıradayız. Kral Kupası’nda ise berbat bir sezon geçirdiğimizi söylemeliyim” dedi.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics