Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Timsah'ın gözü karardı EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Timsah'ın gözü karardı EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Timsah'ın gözü karardı EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Timsah'ın gözü karardı EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Timsah'ın gözü karardı EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Timsah'ın gözü karardı EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Timsah'ın gözü karardı EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Timsah'ın gözü karardı EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Timsah'ın gözü karardı EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Timsah'ın gözü karardı

Timsah'ın gözü karardı Empty Timsah'ın gözü karardı

Mesaj tarafından 06berat36 Çarş. Kas. 18, 2009 4:00 pm

Süper Lig’de bu sezon fırtına gibi esen Bursaspor, gözünü Türkiye Kupası’na dikti... Yeşil-Beyazlılar’ın başarılı hocası Ertuğrul Sağlam, ligde gösterdikleri iyi performansı kupada da tekrarlayacaklarını belirterek, “Her zaman söylüyorum, futbolcularıma çok güveniyorum. Onların performansı ve hırsı beni gelecek için umutlandırıyor. Sezon başında bu yıl zirvenin takımı olduğumuzu göstereceğiz demiştik. Bu hedefimizde bir sapma olmadı. Şimdi sıra Türkiye Kupası’nda... Finale kadar yükselip, kupayı kaldıran takım olmak istiyoruz” dedi. Ligde Gaziantepspor ile oynayacakları maça da değinen Sağlam, “Rakibimiz son haftalarda yükselişe geçti. Ancak iki haftadır yaşadığımız puan kayıplarını, bu zorlu deplasmanda telafi edeceğimizi düşünüyorum” dedi.

‘Özleme son vereceğiz’

Grup maçlarında iyi bir kura çektiklerini kaydeden yönetici İrfan Koç ise, “İki kulvarda da başarılı olmak istiyoruz. Bu sezon başarılı bir grafik çiziyoruz. Türkiye Kupası da, Avrupa’ya açılan kestirme kapı... Bursaspor ligin en köklü, en iyi taraftar grubuna sahip, çok güçlü bir camiası olan bir kulüp. Tüm bunlar Bursaspor’un şampiyonluk apoletini takması için yeterli etkenler. Taraftarlarımız da artık Bursaspor’u şampiyon olarak görmek istiyor. Taraftarın şampiyonluk özlemini öncelikle kupa şampiyonu olarak gidermek istiyoruz” diye konuştu.
06berat36
06berat36