Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Arda'ya domuz gribi tedavisi! EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Arda'ya domuz gribi tedavisi! EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Arda'ya domuz gribi tedavisi! EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Arda'ya domuz gribi tedavisi! EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Arda'ya domuz gribi tedavisi! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Arda'ya domuz gribi tedavisi! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Arda'ya domuz gribi tedavisi! EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Arda'ya domuz gribi tedavisi! EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Arda'ya domuz gribi tedavisi! EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Arda'ya domuz gribi tedavisi!

Arda'ya domuz gribi tedavisi! Empty Arda'ya domuz gribi tedavisi!

Mesaj tarafından umut Çarş. Kas. 18, 2009 12:02 pm

Arda'ya domuz gribi tedavisi!
Tatilini İtalya’da geçiren ve İstanbul’a halsizlik, ateş ve burun akıntısı ile dönen kaptana dün Yeşilköy’deki evinde serum tedavisi yapıldı.
Dünkü antrenmana katılmayan ve gün boyu ateşi olan Arda’nın akşam saatlerinde ateşinin normal düzeye düştüğü ortaya çıktı.
Arda'ya domuz gribi tedavisi! 84237
Domuz gribi korkusu sebebiyle milli oyuncunun sağlığına çok dikkat eden ve tedaviyi bu yönde yapan sarı kırmızılı takımın doktorları, “Arda’ya Domuz gribi testi falan yapmadık, böyle bir teşhis yok. Ancak şunu Sağlık Bakanı Recep Akdağ da belirtti. Bundan sonra tüm gripleri Domuz gribi olarak değerlendireceğiz. Bizde buna göre Arda için gerekli tedavileri, önlemimizi yaptık. Normal bir grip vakası da olsa buna göre hareket ediyoruz” açıklamasını yaptı.

Arda kızağa çekildi

Sağlık kurulu başkanı Prof.Mehmet Kurtoğlu, gripten korunma adına futbolculara yapmaları gerekenleri, tedbirleri anlattı. Bu arada başkan Adnan Polat özel hayatıyla gündeme gelen Arda’nın artık tören, panel ve açılışlara katılmayacağını söyledi..

(Kaynak: Gazetevatan)
umut
umut
Admin

https://ulviyefenmenilkokulu.yetkin-forum.com

- Similar topics