Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu

Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu Empty Kupanın Yayın Hakkını TRT'nin Oldu

Mesaj tarafından Dar3DeV1L Ptsi Kas. 23, 2009 7:52 pm

Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Tarafından Düzenlenen ve 2009 -2010 ile 2010 -2011 Sezonu Türkiye Kupası Müsabakalarının Televizyondan Yayınlanmasına İlişkin İhale Sonuçlandı. Önümüzdeki 2 Sezonun Türkiye Kupası Yayın ve İsim Hakkını Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) Aldı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen ve 2009-2010 ile 2010-2011 sezonu Türkiye Kupası müsabakalarının televizyondan yayınlanmasına ilişkin ihale sonuçlandı. Önümüzdeki 2 sezonun Türkiye Kupası yayın ve isim hakkını Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) aldı.
TFF'den yapılan açıklamada, kapalı zarf usulüne göre gerçekleştirilen ihalede TRT, yıllık ''17 milyon 100 bin lira+Türkiye Futbol Federasyonu payını'' teklif ederek, yeni yayıncı oldu.

Söz konusu ihalenin son derece şeffaf ve Türk futboluna yakışır düzeyde olduğunu belirten TFF Başkanı Mahmut Özgener, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

''Türkiye Kupası, Türk futbolunun en önemli değerlerinden biri. Son yıllardaki çalışmalarla yeniden marka değeri yükselen bu organizasyonun önemi, son ihale ile birlikte bir kez daha ortaya çıktı. Yayın ve isim hakkı toplam tutarının yeni ihale ile birlikte artarak kulüplerin kazancının yüzde 30 yükselmesi, Türk futbolunda sağlanan güven ortamının bir eseri. Böyle bir ortamda futbolumuza ayrılan kaynağı artırarak, kulüplerimizin çok daha fazla para kazanmasını sağlamak bizlere de gurur veriyor. Bu rakama çıkan TRT'ye, federasyon ve kulüplerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.''
ALINTIDIR.
Dar3DeV1L
Dar3DeV1L

- Similar topics