Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Ericsson'dan lazer destekli klavye EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Ericsson'dan lazer destekli klavye EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Ericsson'dan lazer destekli klavye EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Ericsson'dan lazer destekli klavye EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Ericsson'dan lazer destekli klavye EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Ericsson'dan lazer destekli klavye EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Ericsson'dan lazer destekli klavye EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Ericsson'dan lazer destekli klavye EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Ericsson'dan lazer destekli klavye EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Ericsson'dan lazer destekli klavye

Ericsson'dan lazer destekli klavye Empty Ericsson'dan lazer destekli klavye

Mesaj tarafından FuRkaN Perş. Kas. 19, 2009 2:27 pm

Eski moda klavyelerin sonu mu geliyor?

Ericsson uzun süredir yürüttüğü "Spider PC" konsepti projesi için, yeni arabirimler tanıtmaya devam ediyor. Şimdi de, lazer projektörlü arabirimlerin üretimi için start verilmiş gibi görünüyor.

Bu klavye tamamiyle lazerden oluşuyor ve herhangi bir yer işgal etmiyor. Tuş diye birşey yok, tuşların lazer figürlerine dokunuluyor ve bu alıcı tarafından, gerçek klavye işlemlerine dönüştürülüp PC'ye yollanıyor. Umarız bu projelerin hepsi, gerçek hayata geçirilir ve geleceğin bilgisayarları, şimdikilerden çok daha gelişmiş arayüzlere sahip olur.
FuRkaN
FuRkaN

- Similar topics