Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Prince of Persia: Sands of Time Movie EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Prince of Persia: Sands of Time Movie EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Prince of Persia: Sands of Time Movie EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Prince of Persia: Sands of Time Movie EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Prince of Persia: Sands of Time Movie EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Prince of Persia: Sands of Time Movie EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Prince of Persia: Sands of Time Movie EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Prince of Persia: Sands of Time Movie EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Prince of Persia: Sands of Time Movie EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Prince of Persia: Sands of Time Movie

Prince of Persia: Sands of Time Movie Empty Prince of Persia: Sands of Time Movie

Mesaj tarafından FuRkaN Çarş. Kas. 18, 2009 6:56 pm

Pers Prensi: Zamanın Kumları
Walt Disney Pictures/Jerry Bruckheimer Films

Tür: Aksiyon/Macera
Vizyon Tarihi: 28 Mayıs 2010

Oyuncular: Jake Gyllenhaal, Ben Kingsley, Gemma Arterton, Alfred Molina
Yönetmen: Mike Newell
Yapımcı: Jerry Bruckheimer
Sorumlu Yapımcılar: Mike Stenson, Chad Oman, Jordan Mechner, John August, Patrick McCormick, Eric McLeod

"Prince of Persia" video oyunu serisine dayanmaktadır:

Oyunun geliştiricisi: Jordan Mechner
Senaryonun hikayesi: Jordan Mechner ve Boaz Yakin
Senaryo: Doug Miro & Carlo Bernard

"Karayip Korsanları" üçlemesini beyaz perdeye taşıyan ekip, Walt Disney Pictures ve Jerry Bruckheimer Films sunar: "PERS PRENSİ: ZAMANIN KUMLARI"; Gizemli Pers diyarlarında geçen destansı bir aksiyon/macera filmi. Haylaz bir prens (JAKE GYLLENHAAL) istemeden de olsa gizemli bir prensesle (GEMMA ARTERTON) güç birliği yapar. Birlikte, zamanı tersine çevirebilen Zamanın Kumları'nı açığa çıkarabilecek ve sahibinin ve sahibinin dünyaya hükmetmesini sağlayabilecek olan eski bir hançeri korumak üzere karanlık güçlerle bir yarış içine girerler.

Mike Newell'ın yönettiği ("Harry Potter ve Ateş Kadehi"), SIR BEN KINGSLEY ve ALFRED MOLINA gibi oyuncuların yer aldığı, PERS PRENSİ: ZAMANIN KUMLARI 2010'da Mayıs ayının son haftasonu vizyona girecek.

Notlar:

Mike Newell'ın yönettiği filmler arasında "Harry Potter ve Ateş Kadehi", Al Pacino ve Johnny Depp'in oynadığı "Köstebek", "Pushing Tin", "Dört Nikah Bir Cenaze" ve "Yabancıyla Dans" bulunmakta.

Jerry Bruckheimer Films yapımları pek çok ödülün ve ödül adaylığının yanısıra 41 kez Oscar ödülüne aday gösterilmiş ve 6 Oscar kazanmıştır. Ayrıca 23 kez Altın Küre'ye aday gösterilmiş ve dört kez ödül almışlardır.

PERS PRENSİ: ZAMANIN KUMLARI, Marakeş, Ouarzazate ve Erfoud, Fas'ta ve İngiltere'deki Pinewood Studios'da büyük ölçekli bir platoda çekilmiştir.

Türkçe Trailer'lar:

QuickTime: 640 x 268, 480 x 200

Flash: 640 x 268, 480 x 200

Windows Media: 640 x 268, 480 x 200

High Definition: (QuickTime): 1080p – 1920 x 800, 720p – 1280 x 532, 480p – 852 x 352

iPod: 640 x 268

İyi seyirler...
FuRkaN
FuRkaN

- Similar topics