Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor

Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor Empty Nvidianın ölüsü bile kâr ediyor

Mesaj tarafından Anarchy Çarş. Kas. 18, 2009 6:42 pm

Nvidia üçüncü çeyrek rakamlarını açıkladı. Sonuçlara şaşırdık mı? Kesinlikle evet!

2010 yılı mali üçüncü çeyreğini baz alan raporlamaya göre firmanın bu üç aylık süreçteki kârı 107.6 Milyon olarak açıklanırken, bu rakam geçtiğimiz yılın 61.7 Milyon kâr ile kapanan aynı dönemine kıyasla ciddi bir ivme anlamına geldi. Nvidia, toplam gelirlerde de hem çeyrek hem de yıl bazlı artış göstermeyi başardı. 903.2 Milyon Dolar olarak açıklanan bu dönemin toplam geliri, geçtiğimiz çeyrekten %16 daha fazla. (Geçtiğimiz yılın aynı döneminde elde edilen gelir ise 897.7 Milyon) Nvidia tarafından konuya dair yapılan açıklamada dördüncü üçlükte de, çeyrek bazlı gelirin %2 düzeyinde artış göstermesini bekledikleri belirtildi.
Hani aklımıza takılmıyor değil, Nvidia böylesi bir dönemde bile bu rakamlara erişebiliyorsa, acaba Fermi çıkınca neler yapacak…
Anarchy
Anarchy

- Similar topics