Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti

Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti Empty Utah Philadelphia'yı deplasmanda geçti

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 3:25 pm

Eksik Utah, Philadelphia'yı mağlup etmeyi basardi. Jazz, sakatlıkları bulunan Deron Williams, Matt Harpring, Ronnie Price, Kyle Krover ve Cj Miles'dan yoksun çıktığı maç sonunda sahadan 112-90 galip ayrıldı.

Utah'ta Carlos Boozer 24 sayı 12 ribaundla en skorer isim olurken, 7 oyuncunun çift haneli sayıya ulaştığı Jazz, Mehmet Okur da 15 sayılık katkı yaptı.

Hidayet Türkoğlu'nun takımı Toronto da geceyi galibiyetle kapadı. Raptors, Clipppers karşısında bir ara 22 sayı geriye düştü ancak müthiş bir geri dönüşe imza attı ve maçı 104-89 kazanmayı bildi. Chris Bosh 21 sayı 14 ribaund 6 asistle Raptors'da ön plana çıkarken, milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu ise 9 sayıda kaldı.

Sezona çok iyi başlayan ekiplerden Denver, son şampiyon Los Angeles Lakers'a da geçit vermedi. İkinci yarısında rakibini 23 sayıda tutan Denver, sahadan 104-89 galip ayrıldı. Lakers'a üçüncü çeyrekte 29-8, son çeyrekte de 18-15 üstünlük kuran Denver'da Carmelo Anthony 18'i ikinci yarıda olmak üzere 25 sayı ile oynadı. Lakers'daysa süper yıldız Kobe Bryant 19 sayıda kaldı.

NBA’de oynanan karşılaşmalarda alınan diğer sonuçlar ise şöyle:

Orlando 88 - New Jersey 72
Golden State 121 - New York 107
Atlanta 97 - Boston 86
Portland 86 - New Orleans 78
Dallas 89 - Minnesota 77
Sacramento 109 - Houston 100
Toronto 104 - Clippers 89
Denver 105 - Los Angeles Lakers 79
Anarchy
Anarchy

- Similar topics