Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış

Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış Empty Şok !! Cemal Almanya'da Tufan'ın Formasıyla Oynamış

Mesaj tarafından umut cullen Çarş. Kas. 18, 2009 4:59 pm

Cemal Nalga'nın 5 maçlık cezasını çekerken Almanya'da oynanan 3 hazırlık maçının ilkinde (Telekom Bonn maçı) oynadığı ama sonrasındaki Ludwigsburg ve Deutsche Bank Skyliners maçlarında yer almadığı söylenmişti. Peki ya bu doğru değilse? Ve elimizde kanıtlar da varsa?

Buyrun size Deutsche Bank Skyliners maçında Tufan Ersöz'ün formasıyla sahaya çıkan Cemal Nalga. Cemal 15 giyerken, nedense bu maçta 7 giyivermiş. 'Fotonun bu yıla ait olduğunu nereden anlayayım?' diye soracak olanlara da Alman ekibi tarafından bu yıl transfer edilen ve resimde Cemal'e eşlik eden Reese'e bakıverin diyorum. İstatistik kağıdına da Tufan Ersöz olarak işlenmiş Cemal'in istatistikleri. Zaten istatistiklere bakınca bile anlayabiliyorsunuz Tufan'ın içine Cemal'in kaçtığını: 2/6 ikilik, 5/7 serbest atış, 4 ribaund, hiç üçlük denemesi yok. Smile
Nedir şimdi bu işin izahı? Ludwigsburg maçında da aynı yöntemle oynatıldığı söyleniyor oyuncunun. Rakip takım koçları kim? Tolga Öngören ve Murat Didin. Tanıdık. Tam adı nedir bu suçun? Evrakta sahtecilik? Federasyonu kandırmak? Cezası nedir bu işin? Puan silinmesi? Ligden ihraç? Size kalmış bundan sonrası. Benden sadece duyurması.

edit: Aşağıya yine Cemal'in Tufan olarak oynadığı ama federasyona oynamadığının söylendiği Ludwigsburg maçından bir video ekliyorum. Kabak gibi seçiliyor Cemal. İstatistik kağıdı da yine altta. Üçlük denemeyen Tufan (pardon Cemal), 1/6 ikilik, 6/12 serbest atış yüzdesiyle oynamış, 9 da ribaund almış. Yürüsün koçum be.
umut cullen
umut cullen

- Similar topics