Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Djokovic'ten seriye devam EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Djokovic'ten seriye devam EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Djokovic'ten seriye devam EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Djokovic'ten seriye devam EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Djokovic'ten seriye devam EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Djokovic'ten seriye devam EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Djokovic'ten seriye devam EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Djokovic'ten seriye devam EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Djokovic'ten seriye devam EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Djokovic'ten seriye devam

Djokovic'ten seriye devam Empty Djokovic'ten seriye devam

Mesaj tarafından Anarchy Çarş. Kas. 18, 2009 4:53 pm

Novak Djokovic, İsviçre kapalı kort turnuvası finalinde dünya sıralamasının bir numarası Roger Federer'i yendikten 7 gün sonra bir turnuva daha kazandı. Ancak dünya 3 numarasının, kariyerinin 16. turnuva zaferini elde etmesi kolay olmadı. Djokovic'in Gael Monfils ile karşılaştığı Paris Masters finali 2 saat 43 dakika sürdü ve tie-break ile sona erdi.

Masters turnuvalarında ilk kez finale kadar ilerleyen Monfils, birinci seti 6-2 kaybetti. Djokovic bu setteki servis oyunlarında rakibine sadece 3 puan verdi. Fakat ikinci sette ritmini kaybetti. Pek çok Fransız seyircinin desteğini de arkasına alan, ev sahibi tenisçi Monfils, bu seti 7-5 kazanarak maça denge getirmeyi başardı. Final seti daha da çekişmeli geçti. Djokovic, skorun 4-4'e geldiği sette ancak tie-break ile rakibini alt edebildi. 22 yaşındaki tenisçi, ilk maç puanı şansında Monfils'in çift hata yapmasıyla zafere ulaştı.

Novak Djokovic maç sonrası, "Büyük bir rahatlama hissediyorum. Bu yılki masters turnuvalarında daha önce 4 kez final oynamıştım, ama son adımı atamamıştım. Bu sefer attım. Üstelik çok zorlu bir yoldan geçerek galibiyete ulaştım, son set 7-6 bitti. Bu yüzden çok memnunum" açıklamasında bulundu.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics