Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Silkroad Online’da Türkçe devri! EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Silkroad Online’da Türkçe devri! EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Silkroad Online’da Türkçe devri! EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Silkroad Online’da Türkçe devri! EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Silkroad Online’da Türkçe devri! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Silkroad Online’da Türkçe devri! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Silkroad Online’da Türkçe devri! EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Silkroad Online’da Türkçe devri! EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Silkroad Online’da Türkçe devri! EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Silkroad Online’da Türkçe devri!

Silkroad Online’da Türkçe devri! Empty Silkroad Online’da Türkçe devri!

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 3:03 pm

Joymax’in Silkroad Online için hazırladığı Türkçe dil desteği bugünden itibaren yayında.
Şu ana kadar İngilizce olarak hizmet veren oyun, bu nedenle Türk oyuncular için problem olabiliyordu. Bu nedenle Joymax, Türk oyuncuların yaşadığı problemi çözmek ve oyuncuların Silkroad Online’ı daha fazla eğlenerek oynayabilmeleri için dil destek hizmeti vermeye karar verdi. İlk olarak Türkçe ile yola çıkan Joymax, daha sonra Almanca, Arapça ve İspanyolca dilleri için de hizmet vermeye başlayacak.

Öte yandan Joymax, Türkçe dil desteğinin başlamasıyla beraber 10 Kasım’dan 1 Aralık’a kadar sürecek olan ödüllü etkinlikler planladı. Birinci etkinlikte netbook, iPod Nano ve PSP gibi hediyeler verilecek. İkinci etkinlikteyse etkinliğe kayıt olan oyuncular arasından 40. level ve üstü olan oyuncular arasında çekiliş yapılacak ve talihliler netbook, iPod Nano ve 10000 yetenek puan gibi hediyeler dağıtılacak.

Ayrıca Joymax, dil destek hizmetinin başlaması nedeniyle 21 Kasım 2009 tarihinde, İstanbul’da 100’ün üzerinde bilgisayarı olan Adeks internet kafede parti düzenleyecek. 21 Kasım’da Silkroad Online’ı Türkçe oynayarak PSP, iPod, USB bellek, oyun parası, tişört, saat, el ısıtıcısı ve poster gibi hediyeler kazanabilirsiniz. Özellikle henüz Silkroad Online’ı hiç oynamamış bir arkadaşını partiye getirip onu oyuna kayıt ettirenler, ayrıca soru - cevap ve PvP gibi etkinliklere katılanlar da hediye kazanabilecekler.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics