Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
bunu okuyun çok güzel EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
bunu okuyun çok güzel EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
bunu okuyun çok güzel EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
bunu okuyun çok güzel EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
bunu okuyun çok güzel EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
bunu okuyun çok güzel EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
bunu okuyun çok güzel EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
bunu okuyun çok güzel EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
bunu okuyun çok güzel EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

bunu okuyun çok güzel

bunu okuyun çok güzel Empty bunu okuyun çok güzel

Mesaj tarafından umut cullen Salı Kas. 17, 2009 8:54 pm

'Bu hafta futbol maçı yok ne yapsak? Acaba nasıl bir dosya açsak?' diye düşünen Telegol ekibinin imdadına güzide derbimiz yetişti. Konu basketboldu ama ne olacak ki o da topla oynanıyordu. Gökmen Özdenak, Sinan Engin, Serhat Ulueren gibi futbolu bile layıkıyla konuşamayan adamlar bu işi de kotarırlardı. Bolca olay görüntüsü, sonra darp aldı diye gösterilen kameraman üzerinden bir ajitasyon yapılırsa olay tamamdı. Gökmen Özdenak'ın F.Bahçe Ülker'in iç saha maçlarını Saraçoğlu'nda, G.Saray Cafe Crown'un ise Sami Yen'de oynadığını zannetmesi, hayatında basketbol maçı izlememiş Sinan Engin'in 'Öğlen de bizimkiler Efes'e yenilmişler ama hiç olay çıkmamış bak' demesi yetmedi, o rezalet az kaldı, bir de üstüne dün 'Son Kale' isimli programda Serhat Ulueren, Ahmet Çakar, Reha Muhtar üçlüsü buluştular. Konukları da kim? Olayların merkezindeki F.Bahçeli çift ve Kinsey'nin yumruğunu yiyen G.Saray taraftarı. Ailemizin dedektifi Ahmet Çakar olayları sorguluyor, Serhat Ulueren alttan alttan odunu veriyor ateşe, Reha Muhtar biraz daha sakin olsa da o da nereden ne çıkartırım derdinde. Sözde büyük televizyonculuk başarısı olarak gördükleri o konuklar ise tam bir rezalet. Hepsi ağır yalancı. G.Saraylı arkadaş 'Normal sürede hiç küfür edilmedi' diyor, program boyunca salon ibaresi yerine stad diyerek basketbola olan alakasını ortaya koyuyor, orta parmakçı bayan ise 'F.Bahçe taraftarı bir bayana böyle davranmaz' diyerek olayı daha da trajikomik bir yere taşıyor. Program nice yalanlarla devam ediyor, bunun adı da televizyonculuk oluyor.

Basketbolu konuşmayan bir siz kalmıştınız, siz de konuşun.
umut cullen
umut cullen

- Similar topics