Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
G.Saray'a attığı golü unutamıyor! EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
G.Saray'a attığı golü unutamıyor! EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
G.Saray'a attığı golü unutamıyor! EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
G.Saray'a attığı golü unutamıyor! EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
G.Saray'a attığı golü unutamıyor! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
G.Saray'a attığı golü unutamıyor! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
G.Saray'a attığı golü unutamıyor! EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
G.Saray'a attığı golü unutamıyor! EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
G.Saray'a attığı golü unutamıyor! EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

G.Saray'a attığı golü unutamıyor!

G.Saray'a attığı golü unutamıyor! Empty G.Saray'a attığı golü unutamıyor!

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 8:50 pm

Nihat Kahveci, Beşiktaş Kulübü'nün Yavru Kartal Dergisi'nde, Bener Ekler ve Çağla Yaman adlı iki minik taraftarla söyleşti ve sorularını yanıtladı.

"Sizce UEFA'ya katılma şansımız var mı?" şeklindeki soruya Nihat, "Tabii var. Sonuçta Şampiyonlar Ligi'nde iki maç daha yapacağız. İki galibiyet 6 puan demek. Wolfsburg'a yenilerek büyük bir avantaj yitirdik. Hedefimiz, iki maçtan istediğimiz sonuçları almak. Bu puanları alırsak, matematiksel olarak tabii ki şansımız var. Bu şansımızı kovalayacağız" dedi.

Nihat, Turkcell Süper Lig'de de sezona kötü başladıklarını, ancak daha sonra güzel bir seri yakaladıklarını belirtirken, şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olduklarını ifade etti.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics