Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Fatih Terim'e şok suçlama EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Fatih Terim'e şok suçlama EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Fatih Terim'e şok suçlama EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Fatih Terim'e şok suçlama EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Fatih Terim'e şok suçlama EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Fatih Terim'e şok suçlama EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Fatih Terim'e şok suçlama EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Fatih Terim'e şok suçlama EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Fatih Terim'e şok suçlama EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Fatih Terim'e şok suçlama

Fatih Terim'e şok suçlama Empty Fatih Terim'e şok suçlama

Mesaj tarafından 06caner40 Ptsi Ara. 14, 2009 7:12 pm

Fenerbahçe'nin ve Milli Takım'ın efsane oyuncularından teknik direktör Oğuz Çetin ilk kez Aksiyon Dergisi'ne konuştu.

Çetin, Milli Takım'da Fatih Terim ile çalışmanın zorluğundan Fenerbahçe'de geçen günlerine kadar Behram Kılıç'ın her sorusuna açık yüreklilikle cevap verdi.

Eski Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'le görev yaparken zorlandığını belirten Oğuz Çetin, "Ben, Metin ve Müfit hocalara göre her zaman fikrini söyleyen, direten, konuşan, etkin olmaya çalışan bir yapıdaydım. Fatih hoca bu konularda dışarıya karşı bizi korumamış olabilir ki korumadı. Çünkü bizim için 'Bunlar konuşmaz, susar' gibi eleştiriler oldu. Ekip başı çıkıp, 'Bir dakika kardeşim! Ne diyorsunuz? Oğuz şöyledir, Metin böyledir' falan demeliydi bana göre. Demedi." şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'nin antrenörlüğünü yaptıktan sonra Terim'in yardımcılığını üstlenen Oğuz Çetin, Fatih Terim'in dışarıdaki imajına göre kimseyi dinlemeyen dominant bir kişiliğe sahip olduğunu vurguladı:

"Ancak öyle bir şey yok. Kamplara girmeden önce yapılan bütün çalışmalar benden geçerdi. Tabii ki son karar hocanın. Kadro oluşumu, oyuncu takibi, oyuncularla ilgili direttiğimiz konular... Ama daha da önemlisi, 90 dakika içinde de çok aktiftik. Oyunun gidişatına tesir edecek kararlar aldık." Terim'in zaman zaman kendilerini dinlediğine, bazen de kulak asmadığına dikkati çeken Oğuz Çetin, 4,5 yıllık görev süresince etik değerlere bağlı kaldığını dile getirdi. "Ekip başı ekibini korur." sözlerinin altını çizen Çetin şöyle devam etti: "Biri öttüğü zaman o öten kişiye haddini bildirir. Ama bildirilmedi. Bildirilmemesi sebebiyle biz geri planda kaldık. 'Fatih hocadan sonra Oğuz hoca, Metin hoca devam edebilir' demediler. Niye?" Kamuoyu oluşturmadığını anlatan Çetin, "Biz saygı duyduğumuz bir büyüğümüz ile çalışmanın dezavantajını yaşadık. Fatih Terim ile çalışmak kendi içinizde avantajdır." değerlendirmesinde bulundu
06caner40
06caner40

- Similar topics