Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI

GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI Empty GENÇ KIZIN 'KAÇIRILDIM' YALANI

Mesaj tarafından 06caner40 Ptsi Ara. 14, 2009 7:06 pm

TRABZON'da, ailesiyle birlikte gittiği polise 3 kişi tarafından kaçırıldıktan birkaç saat sonra serbest bırakıldığını yazılı olarak ileten, çok korktuğu için konuşamadığını belirten 15 yaşındaki M.K.'nın yalan söylediği ortaya çıktı. M.K.'nın bir gence olan aşkına karşılık bulamadığı, bu nedenle de kendisini o kişinin kaçırdığı intibaını uyandırmak için bu yalana başvurduğu belirtildi.

Beşikdüzü İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde oturan M.K., geçen cuma sabahı, evden çıktı, ancak akşam saatlerine kadar kendisinden haber alınamadı. Akşam ağlayarak eve gelen M.K.'ün konuşamadığını gören ailesi endişeyle ne olduğunu sordu. M.K. da bir kağıda “Kaçırıldım, çok korktum konuşamıyorum’ yazdı. Aile kızlarıyla birlikte polise gidip şikayetçi oldu. M.K., polislere, olayın şoku nedeniyle konuşamadığı için ifadesini yazılı olarak verdi. Mihriban, Hükümet Konağı yakınında, yanına yaklaşan Kartal marka beyaz bir otomobilden çıkan 3 kişinin kendisini zorla araca bindirerek kaçırdığını, otomobilde gözlerini de bezle bağladıklarını, ardından bir odaya kapatıldığını anlattı. Küçük kız, bu kişilerin birkaç saat sonra da kendisini serbest bıraktığını yazdı.

İlçe Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen M.K.'nın sağlık durumunda herhangi bir olumsuzluk bulunmadığı belirlendi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, şüphelilerin kimliklerini belirlemeye çalışırken, M. şüphelendiği bir kişinin adını verdi.

YALANI ORTAYA ÇIKTI

Beşikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kızın ifadeleri doğrultusunda araştırma yaptı. Suçlanan kişiyle de görüşen polis, bu kişinin böyle bir olayın içinde olmadığını belirledi. M.K.'nın tekrar ifadesini alan polis, cuma günü verdiği yazılı ifadesine göre tutarsızlıklar bulunduğunu belirledi. Polisin ısrarlı soruları karşısında M.K., yalan söylediğini itiraf etti. M.K.'nın, suçladığı gence aşık olduğu, ancak aşkına karşılık bulamadığı, bu nedenle de kendisini o kişinin kaçırdığı intibaını yaratmak için bu yalana başvurduğu belirtildi.
06caner40
06caner40