Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek' EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek' EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek' EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek' EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek' EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek' EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek' EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek' EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek' EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek'

'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek' Empty 'Hedef Beşiktaş'ı ekarte etmek'

Mesaj tarafından Anarchy Salı Kas. 17, 2009 8:50 pm

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Emre Belözoğlu, Beşiktaş ile oynayacakları derbi maçı kazanmak istediklerini söyledi.

Emre, Samandıra Can Bartu Tesisleri basın odasında düzenlediği basın toplantısında, bu sezon maç ayırt etmeksizin çalıştıklarını ifade ederek, ''Bizim için her maçın ayrı bir önemi var. Derbi maçların atmosferi farklı oluyor. Takımımızda kaliteli, tecrübeli oyuncular var. Geçen sene derbilerde iyi bir performansımız vardı. İnşallah bu sene de devam eder. Galatasaray'dan sonra Beşiktaş derbisinde de iyi bir sonuç almak istiyoruz'' dedi.

Derbi karşılaşmasının çok önemli olduğunun altını çizen Emre, ''Beşiktaş, 7 puan geride olsa da yarıştan kopmamak adına elinden geleni yapacaktır. Biz de geçmişte gösterdiğimiz performansı ortaya koyarsak, derbiye avantajlı çıkarız'' diye konuştu.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics