Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar

2 posters

Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar Empty Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar

Mesaj tarafından Dar3DeV1L Ptsi Kas. 23, 2009 10:33 pm

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çarşamba Günü Eylem Yapacak Memurları Kanun Dışına Çıkmamaları Konusunda Uyardı. Erdoğan, "Yapılacak İş Yasal Bir İş Değildir. O Zaman da Neticesine Katlanırlar." Dedi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çarşamba günü eylem yapacak memurları kanun dışına çıkmamaları konusunda uyardı. Erdoğan, "Yapılacak iş yasal bir iş değildir. O zaman da neticesine katlanırlar." dedi.
Erdoğan, Libya'ya hareketinden önce Esenboğa Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını cevapladı. Memurların grev hakkı için Çarşamba günü eylem yapacaklarının hatırlatılarak, "Hükümetin gündeminde böyle bir adım var mı?" yönündeki bir soruya Başbakan Erdoğan, "Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devletidir. Hukuk devleti içerisinde memur da, işçi de hukuki olan haklarını rahatlıkla kullanabilirler. Yasal olmayan bir hak olamaz. Yapılacak işte yasal bir iş değildir. O zaman da neticesine katlanırlar. Ancak bunu söylemek durumundayım. Biz her şeyi masada görüşerek, konuşarak halletmek durumundayız. Masada konuşulan neyse biz de hükümet olarak onunla ilgili adımları atarız." şeklinde cevap verdi.
"13 YIL ÖNCESİNİN DEĞERLENDİRMESİNİ YAPMIYORUM"
Libya'ya 13 yıl önce Erbakan'ın Başbakan sıfatı ile gittiğini, bu ziyarette Kadafi'nin ağır eleştirilerinin olduğuna işaret edilerek, "Bir endişeniz var mı geziyle ilgili?" sorusuna ise Erdoğan, şu cevap verdi: "Sayın Kadafi ile iki kez farklı uluslar arası toplantılarda ikili görüşmelerim oldu. 13 yıl öncesinin değerlendirmesini yapmıyorum. Şu anda mevcut durumumuzu değerendiriyorum. Biz farklı geleceği inşa etmenin gayreti içerisindeyiz. Libya ziyaretimizin ana teması budur."
Erdoğan, AB Konseyi Başkanlığı'na Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne üyeliğine karşı olan bir ismin seçildiğini, bunun Türkiye-AB ilişkilerini nasıl etkileyeceğinin sorulması üzerine, şöyle konuştu: "Belçika Başbakanı ile farklı konumdaydı, şimdi artık AB Konsey Başkanı. Şimdi çok daha farklı konumda. Bunu hatta kendisi de geçenlerde açıkladı. 'Burada AB ilkeleri neyse o ilkeler doğrultusunda hareke etmek durumundayım' dedi. Dün de İngiltere Başbakanı Gordon Brown ile yaptığım telefon görüşmesinde, bu konuları açık net konuştuk. Sayın Brovn, 'Türkiye ile ilgili gerek bizim bakışımız, başkanın bakışı aynı istikamette olacaktır. Bundan hiçbir endişeniz olmasın' demiştir." dedi.
"GAZZE'YE YARDIM ELİ UZATMAK İSTİYORUZ"
İsrail Sanayi, Ticaret ve Çalışma Bakanının Türkiye'yi ziyaret etmesi hatırlatarak, iki ülke arasındaki ilişkelerin sorulması üzerine Başbakan Erdoğan, Türkiye olarak yaklaşımlarının düşman kazanmak, düşman üretmek şeklinde diğil, dost kazanmanın gayreti içinde olduklarına işaret edip, bunu adalet çerçevesinde yapmak istediklerini kaydetti. Filistin- İsrail arasında sıkıntının aynı zaman Türkiye'nin sıkıntısı olduğuna dikkat çeken Erdoğan, Gazze'ye yardım yapılması için kapıların hala açılmadığını ifade etti. Erdoğan, Türkiye olarak Gazze'ye yardım elini uzatmak istediklerini vurguladı.
İsrail'li bir askerin teslim sürecinde Türkiye'nin rolünün olup olmadığı şeklindeki soruya ise Erdoğan, yardım edebileceklerini daha önce defatle söylediklerini ifade etti. Erdoğan, bölgede kendileri dışında olumlu gelişmelerin olduğunu belirtti.
ALINTIDIR Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar Kopfschuettel
Dar3DeV1L
Dar3DeV1L

Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar Empty Geri: Başbakan Erdoğan Eylem Yapacak Memurları Uyardı: Neticesine Katlanırlar

Mesaj tarafından umut Ptsi Kas. 23, 2009 10:42 pm

hımm kötü bir haber
umut
umut
Admin

https://ulviyefenmenilkokulu.yetkin-forum.com

- Similar topics