Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta

Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta Empty Yeni Tales of Monkey Island, Aralık'ta

Mesaj tarafından Anarchy Cuma Kas. 20, 2009 8:29 pm

Yapımcı Telltale, Tales of Monkey Island'ın 5. bölümü olan "Rise of the Pirate God'ın" 8 Aralık'ta satışa sunulacağını açıkladı; ayrıca oyunun daha önce çıkan ilk 4 bölümü de her biri 8.95 dolardan oyunun sitesinde satılmakta. Son bölümden sonra Guybrush'a neler olduğunu öğrenmek için fazla beklemeyeceğiz anlaşılan.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics