Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
MSN'in kelebeği dönüyor EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
MSN'in kelebeği dönüyor EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
MSN'in kelebeği dönüyor EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
MSN'in kelebeği dönüyor EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
MSN'in kelebeği dönüyor EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
MSN'in kelebeği dönüyor EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
MSN'in kelebeği dönüyor EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
MSN'in kelebeği dönüyor EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
MSN'in kelebeği dönüyor EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

MSN'in kelebeği dönüyor

MSN'in kelebeği dönüyor Empty MSN'in kelebeği dönüyor

Mesaj tarafından Anarchy Çarş. Kas. 18, 2009 8:58 pm

Windows Live ve Bing ile birlikte MSN'in kelebeği de tarih oldu; ya da sadece biz öyle sanıyoruz.

MSN bir zamanlar Microsoft'un en önemli online markasıydı. 2000 yılında ortaya çıkan kelebek logosu da oldukça güçlü ve bilinen bir marka oldu. Bunda elbette Windows XP'nin ve haliyle Internet Explorer 6'nın yaygınlığının da büyük payı vardı. Bu tarayıcıda Windows XP ve IE6 kullanan pek çok kullanıcının gördüğü ilk internet sayfası MSN olmuştu.
MSN sadece bir portal değil, arama ve reklamda da önemli rol oynuyordu. Hotmail, Messenger, alışveriş, haritalar ve haber içeriğiyle milyonlarca kullanıcı bu siteyi gezdi. İlk online hizmetlerden biri olan MSN belli bir düzeye kadar başarılı olmasına karşın Microsoft'a beklenen ölçüde bir başarı sağlayamadı. MSN Explorer internet tarayıcı da internet tarihine karıştı. Sonuçta Hotmail, Messenger ve Web 2.0'ın gerisinde kaldı. Bu hizmetler Windows Live'a taşındı ve arama, alışveriş, reklam üçlüsünü sırtlanan da Bing oldu.
Bununla birlikte MSN ölmedi ve şimdi Microsoft MSN için yeni planlar yapıyor. Markanın canlandırılacağını ve bir takım yeni projeler olduğunu bu marka yenilenmesinden anlamak mümkün. MSN kelebeği artık daha büyük olacak. Microsoft yeni logo için başvuruyu yapmış durumda. Diğer Microsoft hizmetlerinin durumuna bakarak MSN'in haberler, forumlar ve diğer hizmetler için bir portal olmaya odaklanacağı ortada.
Anarchy
Anarchy

- Similar topics