Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Olaylı derbinin toplantısı yapılacak EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Olaylı derbinin toplantısı yapılacak EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Olaylı derbinin toplantısı yapılacak EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Olaylı derbinin toplantısı yapılacak EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Olaylı derbinin toplantısı yapılacak EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Olaylı derbinin toplantısı yapılacak EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Olaylı derbinin toplantısı yapılacak EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Olaylı derbinin toplantısı yapılacak EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Olaylı derbinin toplantısı yapılacak EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Olaylı derbinin toplantısı yapılacak

Olaylı derbinin toplantısı yapılacak Empty Olaylı derbinin toplantısı yapılacak

Mesaj tarafından umut cullen Çarş. Kas. 18, 2009 6:19 pm

Olaylı derbinin toplantısı yapılacak
İl Spor Güvenlik Kurulu, Beko Basketbol Ligi'nde 15 Kasım Pazar günü Galatasaray Cafe Crown ile Fenerbahçe Ülker arasında yapılan olaylı derbi maçla ilgili yarın İstanbul'da toplanacak.

Cağaloğlu'ndaki İstanbul Valiliği'nde yapılacak ve saat 14.00'de başlayacak toplantıda, derbi maçta yaşanan olayların değerlendirileceği kaydedildi.

İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısına iki kulübün üst düzey temsilcilerinin de katılacağı bildirildi.
umut cullen
umut cullen

- Similar topics