Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu
Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuza Hoşgeldiniz Desteklerinizi bekliyoruz ,paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla Umut Ural Ulviye Fenmen İlköğretim Okulu Bilişim Tek. Öğretmeni..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Bilinçli Tüketim Aritmetiği
Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor! EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:39 pm tarafından meto0608

» Merabalar güzel ülkemin en güzel insanları ve en güzel öğrencileri
Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor! EmptyCuma Haz. 04, 2010 1:55 pm tarafından mertgil

» Kelimenim son harfinden kelime türetme forum oyunu hadi başlıyalım :)
Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor! EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm tarafından two girL

» 8. SINIF SBS MATEMATİK KONU ANLATIMLARI TEK BAŞLIK ALTINDA HARİKA
Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor! EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından Ayça

» Gençken yapılacak 100 şey
Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 6:25 pm tarafından cansu

» GÜNÜMÜZ ÇILGIN TÜRKLERİ
Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:02 pm tarafından erdal

» Harfli İfadeler
Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor! EmptyPaz Mart 14, 2010 1:01 pm tarafından sanane

» Matemetikçilerin araba yazıları
Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor! EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:12 pm tarafından ecem özata

» 2010 Mango Bayan Hırka Modelleri
Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor! EmptyCuma Mart 12, 2010 7:48 pm tarafından cansu

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 3:20 am tarihinde online oldu.

Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor!

Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor! Empty Bilgisayar Oyunları Katil Yetiştiriyor!

Mesaj tarafından Anarchy Çarş. Ara. 16, 2009 4:44 pm

Daniel Petric

Bilgisayar oyunları katil yetiştiriyor

Bilgisayar oyununa izin vermeyen ailesini öldürdü, oyununu da alıp kaçtı!

ABD'de 17 yaşındaki genç, bilgisayar oyunu oynamasına izin vermeyen anne ve babasını başlarından vurdu. Cinayetin ardından kaçan Petric yanına oyununu almayı da ihmal etmedi.

Wellington şehrinde yaşayan Susan Petric ve Mark Petric isimli çift oğullarının tüm gün boyunca hiç ara vermeden bilgisayar oyunu oynamasına sinirlenince ceza olarak oyun konsolunu elinden aldı. Xbox oyun konsolunu alarak evin bodrum katına kilitleyen ailesine öfkelenen 17 yaşındaki Daniel Patric, intikamını inanılmaz bir şekilde aldı.

Babasının konsolla aynı dolapta duran tabancasını alan Petric anne ve babasını başlarından vurdu. Cani genç favori video oyunu "Halo 3"ü yanına alarak evden kaçtı. Olayda anne Susan hayatını kaybederken, baba Mark yaralandı. Yakalanan Daniel Patric, salonda oturan ebeveynlerinin yanına gelerek gözlerini kapatmalarını, çünkü onlara bir sürprizi olduğunu ve silahı 2 el ateşlediğini söyledi.

Petric, tabancayı babasının eline tutuşturarak, olaya cinayet ve intihar süsü vermeye çalıştığını da itiraf etti. Petric'in avukatı, müvekkilinin oyun bağımlısı olduğunu, bu nedenle de psikolojik sorunları olduğunu öne sürerek birinci derece cinayet suçundan yargılanamayacağını iddia etti. Hakim ise savunmanın talebini reddetti.

Kaynak : HaberName
Anarchy
Anarchy

- Similar topics